Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Výsledek je úžasný (minus 20 kg!)

Už jsem po zákroku Stojí to za to
nepo6151076
Vytvořeno: 2. 2. 2015 · Aktualizace: 3. 2. 2015

O lékaři

MUDr. Libor Polák
MUDr. Libor Polák 4 adresy v Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Výsledek je úžasný

Příběh

tak ja bych vam rada poslala sve fotky.... liposukce vnejsich a vnitrnich stehem.... boku a bicha dopadla uzasne.. pan doktor je velmi mily a vstricny profesionalni jednani si nezamenujte z aroganci... kazdopadne pokud neco nedopadlo podle vasich predstav tak jen kvuli neuposlechuj jeho rad.... cviceni obleceni a zmene jidla... ja mam z kazde partie mezi deseti az patnacti cm dole, a vahove minus dvacet kilo... takze dekuji jak jemu tak sestricce z jeho liposukci se mi zmenil zivot

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mich6149667
mich6149667
Doporučený člen

·

· 3. 2. 2015

Dobrý den, já se také moc přimlouvám za fotky. Kolik byla vaše původní váha a jak jste změnila svůj režim po liposukci?Má sestra trpí nadváhou a ráda bych jí ukázala motivační fotografie. Když poslouchám vás, ráda bych, aby také ona měla ze sebe ten pěkný pocit.Připravovala jste se nějak na operaci?Děkuji a ať jste stále tak spokojená, Michaela.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.