Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 27 odpovědí
 • 7 Likes

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví
SILVER BADGE
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (145)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví již získal/a tuto recenzi

Trichologické vyšetření vlasů

Spokojený/á     

Díky návštěvam na Trichologii v Brně mě konečně pomalé ale jistě rostou vlasy.

Léčba vypadávání vlasů a mastné pokožky

Spokojený/á     

Problémy s vlasy mám od puberty ale jenom díky této vlasové kosmetiky jsou vlasy zase zdravé. Paní doktorka je velmi ochotná a dobře poradí. Doporučuji

Léčba vlasů - výsledky se dostaví

Spokojený/á     

Léčba je sice trochu dražší a trvá déle ale výsledky se dostaví .

Další recenze

Profil - CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví

Motto:

Naším cílem je posunout péči o vlasy a zdraví o stupínek výš!

Uvítání

Vlasové centrum a klinika zdraví CLINICAL Hair&Health poskytuje komplexní péči o vlasy a pomáhá zocelit celý váš organismus. Odborně proškolený personál této kliniky má za cíl nacházet samotné příčiny a nejen důsledky zdravotních problémů, a proto se o každého klienta stará vždy individuálně a s vysokou úrovní profesionality.

Služby vlasového centra a kliniky zdraví:
 • diagnostika kondice a tělesného stavu
 • analýza vlasů BIOMOL 
 • trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky 
 • robotická transplantace vlasů metodou ARTAS 
 • vyšetření pomocí kapky krve Darkfield diagnostika 
 • nutriční a výživové poradenství Metabolic Balance 
 • sestavování jídelníčků na míru 
 • kadeřnické služby, včetně prodlužování vlasů metodou hairtalk  

Odborní garanti kliniky: 

 • MUDr. Lenka Horáčková 
 • MUDr. Kateřina Toběrná 
 • MUDr. Drahomíra Kotlářová 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika se specializuje především na trichologii, transplantaci vlasů, vyšetření pomocí kapky krve a další činnosti, které vedou ke zdraví, kráse a harmonii celého vašeho těla i organismu.

Řešíme problémy s vlasy, jakými jsou:
 • padání vlasů 
 • řídnutí vlasů 
 • alopecie (lokální výpadek vlasů) 
 • mastné vlasy 
 • seboroická dermatitida 
 • lupy, šupinatění pokožky 
 • lupénka 
 • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy 
 • vlasy zničené chemickými zákroky aj. 

Trichologické vyšetření probíhá prostřednictvím trichologické mikrokamery a odhaluje pravou příčinu problémů vlasové pokožky i vlasů. Následná léčba a péče může problémy odstranit nebo zmírnit. 60minutové odborné vyšetření, které provádí kvalifikovaná tricholožka, zahrnuje konzultaci o zdravotním stavu klienta, test vlasové pokožky, vyšetření pomocí trichologické mikrokamery, analýzu zjištěného stavu a poradenství ohledně trichologické léčby a další péče. 

Naše klinika nabízí též robotickou transplantaci vlasů. ARTAS je první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě, který využívá nejmodernější technologii. Díky ní usnadňuje lékařům nesnadné, přesné a opakující se pohyby, jež zákrok takovéto povahy vyžaduje. Robot odvede za lékaře pouze část práce, ale i přesto se výrazně snižuje chybovost a časová náročnost zákroku na minimum. Námi nabízená transplantace je bezbolestná, neviditelná a výsledky vypadají zcela přirozeně.

Darkfield diagnostika – vyšetření pomocí kapky krve – je mikroskopická diagnostika krve, která zprostředkovává její komplexní obraz – ten upozorní na časná stádia nemocí, akutní infekce, alergie, špatné trávení, záněty, bakterie, plísně atd., nebo poukáže na špatné návyky stravování nebo nedostatečné množství mikronutrientů (vitamínů, minerálů, stopových prvků). Rovněž pomůže odhalit příčinu již vzniklých chorob. Výsledky z pozorování jsou klientovi prezentovány 1–2 hodiny po samotném odběru krve.

Diagnostika kondice a tělesného stavu pomocí váhy TANITA nabízí progresivní analýzu celého těla. Váha dokáže, kromě skutečného procenta tuku v tele, změřit také procento svalové hmoty a vody, dále BMI, metabolický věk nebo hladinu viscerálního tuku v dutině břišní. Zařízení také specifikuje režim pro dospělé, který zahrnuje i kategorii sportovci. Měření i s prezentací výsledků trvá 15–30 minut.

 

Profesní filozofie

Klademe vysoký důraz na profesionální přístup, ke klientům přistupujeme vždy individuálně a věnujeme hodně času konzultacím. Klient tak od nás vždy dostane komplexní informace o svém zdravotním stavu, možnostech léčebných přípravků i o případných metodách léčby a následné péči.

Naše klinika

Od roku 2015 sídlí klinika ve zcela nových bezbariérových prostorách, které reflektují potřeby odborného personálu i samotných klientů. V týmu kliniky jsou zastoupeni nejen trichologové, kteří úzce spolupracují s odbornými garanty z oblasti dermatologie, ale rovněž výživoví odborníci. Naše moderní a harmonická klinika se nachází v blízkosti stanice metra Kobylisy. Interiér našeho pracoviště je zrekonstruován, navíc zde naleznete zázemí pro provádění metody ARTAS (robotická transplantace vlasů).

Historie kliniky

Klinika funguje od roku 2011.

Konzultace u nás

Vzhledem k našim zásadám a filozofii je pro nás primární, aby se klient dozvěděl veškeré dostupné informace jak o svém zdraví, námi používaných prostředcích a metodách léčby, tak i o následné péči. Konzultacím věnujeme maximum času. Neváhejte nás kontaktovat v oblasti kteréhokoliv výše zmíněného tématu, budeme vám nápomocni.

Zajímavosti

CLINICAL Hair&Health využívá při léčbě vlasové pokožky a vlasů trichologické přípravky italské značky VIVIPHARMA bez obsahu SLS (lauryletersulfátu sodného), který může působit na kůži velmi agresivně. Všechny přípravky jsou hypoalergenní a neobsahují nikl. V jejich složení naopak hrají významnou roli cheláty - látky, které účinně zabraňují usazování vápenných solí na vlasech a způsobují pevnost, drsnost a matnost vlasů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jejich bezpečnost je prokázána klinickými studiemi. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Léčba alopecie areáta Od 1 000 Kč Do 9 000 Kč
Léčba lupů a šupinatění kůže Od 1 000 Kč Do 9 000 Kč
Léčba nadměrného maštění vlasů Od 1 000 Kč Do 9 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů Od 1 000 Kč Do 9 000 Kč
Transplantace vlasů Roboticky asistovaná... Od 99 000 Kč Do 289 000 Kč
   Transplantace vlasů metodou FUE
   Transplantace vlasů S.A.F.E.R.®
Trichologické vyšetření Vstupní (60 minut).... Od 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Na Pěšinách 42
182 00 Praha
Praha 8
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 19:00 
Úterý
08:00 - 19:00 
Středa
08:00 - 19:00 
Čtvrtek
08:00 - 19:00 
Pátek
08:00 - 14:30