CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví

Premium
(245 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 15 hodin
IČP nebo IČO 42937582
Videokonzultace k dispozici
WhatsApp
CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví Premium
(245 Recenzí)·99% doporučuje
WhatsApp

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 25586 návštěv profilu

Vlasové centrum a klinika zdraví CLINICAL Hair&Health poskytuje komplexní péči o vlasy a pomáhá zocelit celý váš organismus. Odborně proškolený personál této kliniky má za cíl nacházet předně příčiny zdravotních problémů, které se projevují na kvalitě vlasů, a proto se o každého klienta stará vždy individuálně a s vysokou úrovní profesionality.

Pobočky CLINICAL Hair&Health najdete

 • v Praze
 • v Brně
 • v Plzni
 • v Pardubicích
 • v Ostravě

Služby vlasového centra a kliniky zdraví:

 • trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky
 • robotická transplantace vlasů
 • vyšetření pomocí kapky krve Darkfield diagnostika
 • diagnostika kondice a tělesného stavu
 • analýza vlasů BIOMOL
 • sestavování jídelníčků na míru
 • kadeřnické služby, včetně prodlužování vlasů metodou hairtalk

Odborní garanti kliniky:

 • MUDr. Lenka Horáčková
 • MUDr. Kateřina Toběrná
 • MUDr. Drahomíra Kotlářová

Klinika se specializuje především na trichologii, transplantaci vlasů, vyšetření pomocí kapky krve a další činnosti, které vedou ke zdraví, kráse a harmonii vašeho těla i celého organismu.

Vyřeší problémy s vlasy, jakými jsou:

 • padání vlasů
 • řídnutí vlasů
 • alopecie (lokální výpadek vlasů)
 • mastné vlasy
 • seboroická dermatitida
 • lupy, šupinatění pokožky
 • lupénka
 • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
 • vlasy zničené chemickými zákroky aj.

Trichologické vyšetření probíhá prostřednictvím trichologické kamery a odhaluje pravou příčinu problémů vlasové pokožky i vlasů. Následná léčba a péče dokáže problémy odstranit nebo zmírnit. Odborné vyšetření trvá 45 až 60 minut a provádí jej kvalifikovaná tricholožka. Zahrnuje konzultaci o zdravotním stavu klienta, test vlasové pokožky, vyšetření pomocí trichologické mikrokamery, analýzu zjištěného stavu a poradenství ohledně trichologické léčby a následné péče.

Naše klinika nabízí též Robotickou transplantaci vlasů.ARTAS je první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě, který využívá nejmodernější technologii. Díky ní usnadňuje lékařům přesné a opakující se pohyby, jež zákrok takovéto povahy vyžaduje. Robot odvede za lékaře pouze část práce, ale i přesto se výrazně snižuje chybovost a časová náročnost zákroku na minimum. Námi nabízená transplantace je bezbolestná, neviditelná a výsledky vypadají zcela přirozeně. Vedle robotické transplantace provádíme též transplantaci pomocí nejnovější ruční metody NeoGraft 2.0, která používá k odběru štěpů vakuum.

Darkfield diagnostika – vyšetření pomocí kapky krve – je mikroskopická diagnostika krve, která zprostředkovává její komplexní obraz – ten upozorní na časná stádia nemocí, akutní infekce, alergie, špatné trávení, záněty, bakterie, plísně atd., nebo poukáže na špatné návyky stravování či nedostatečné množství mikronutrientů (vitamínů, minerálů, stopových prvků). Rovněž pomůže odhalit příčinu již vzniklých chorob. Výsledky z pozorování jsou klientovi prezentovány 1–2 hodiny po samotném odběru krve.

Diagnostika kondice a tělesného stavu pomocí váhy TANITA nabízí progresivní analýzu celého těla. Váha dokáže kromě skutečného procenta tuku v těle změřit také procento svalové hmoty a vody, dále BMI, metabolický věk nebo hladinu viscerálního tuku v dutině břišní. Zařízení také specifikuje režim pro dospělé, který zahrnuje i kategorii sportovci. Měření i s prezentací výsledků trvá 15–30 minut.

Klademe vysoký důraz na profesionální přístup, ke klientům přistupujeme vždy individuálně a věnujeme dostatek času konzultacím. Klient tak od nás vždy dostane komplexní informace o svém zdravotním stavu, možnostech léčebných přípravků i o případných metodách léčby a následné péči.

Od roku 2015 sídlí klinika ve zcela nových prostorách, které reflektují potřeby odborného personálu i samotných klientů. V týmu kliniky jsou zastoupeni nejen trichologové, kteří úzce spolupracují s odbornými garanty z oblasti dermatologie, ale rovněž výživoví odborníci. Naše moderní a harmonická klinika se nachází v blízkosti stanice metra Kobylisy. Interiér našeho pracoviště je zrekonstruován, stejně jako zázemí pro provádění transplantace vlasů, které najdete ve stejné ulici o blok dále.

Klinika funguje od roku 2011.

Vzhledem k našim zásadám a filozofii je pro nás primární, aby se klient dozvěděl veškeré dostupné informace jak o svém zdraví, námi používaných prostředcích a metodách léčby, tak i o následné péči. Konzultacím věnujeme maximum času. Neváhejte nás kontaktovat v oblasti kteréhokoliv výše zmíněného tématu, budeme vám nápomocni.

CLINICAL Hair&Health využívá při léčbě vlasové pokožky a vlasů trichologické přípravky italské značky VIVIPHARMA bez obsahu SLS (lauryletersulfátu sodného), který může působit na kůži velmi agresivně. Všechny přípravky jsou hypoalergenní a neobsahují nikl. V jejich složení naopak hrají významnou roli cheláty - látky, které účinně zabraňují usazování vápenných solí na vlasech způsobujících pevnost, drsnost a matnost vlasů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jejich bezpečnost je prokázána klinickými studiemi.

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Zkušenost:

 • 13 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem
 • Jiné

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Transplantace vlasů

Finální cena se odvíjí od počtu transplantovaných štěpů.
Od: 49.000 Kč do 290.000 Kč

Recenze (245)

4.8
245 Recenzí · 99 % doporučuje
Transplantace vlasů

Jsem rok po transplantaci vlasů v Clinical hair a jsem velmi spokojený. Chtěl jsem snížit čelo a bylo mi doporučeno 1600 štěpů. Hustota je super, ani jsem takový výsledek nečekal. Profesionální, milý a ochotný personál mě nikdy nezklamal. Před rokem...Číst dál

Transplantace vlasů

Jsem spokojený s výsledkem po roce od transplantace vlasů. Doporučuji tuto kliniku. Velmi slušné chování a osobní přístup. Po celý rok od transplantace jsem měl možnost se na odborníky obrátit a velmi ochotně mi nabídli osobní kontrolu.

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví · 13. 6. 2024

Krásný den, Jiří, děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi za Vaši spokojenost. Ať vlasy dělají radost Vám i Vašemu okolí. Lucie, Clinical Hair&Health

Transplantace vlasů

Před necelým měsícem jsem podstoupil transplantaci vlasů v CLINICAL HAIR&HEALTH a musím jejich služby všem doporučit. Dlouho jsem celou akci zvažoval a i když na vás ze všech stran tlačí do vycestování do Turecka protože je to "levnější", tak nelituj...Číst dál

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví · 21. 5. 2024

Dobrý den, Petře, děkujeme za obsáhlou pozitivní recenzi.
Píšete, že jste měsíc od zákroku, budeme se tedy spolu s Vámi těšit na první viditelné výsledky. Pokud byste měl čas a chuť, podělte se s námi i ostatními čtenáři o fotografie z průběhu hojení a růstu nových vlasů. A kdybyste cokoliv potřeboval, jsme Vám i nadále k dispozici.
Lucie, Clinical Hair&Health

Trichologické vyšetření

Moc milý přístup, všechno krásně vysvětleno. Jsem moc spokojená.

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví · 21. 5. 2024

Pěkný den, Eliško, vysvětlování principů správné péče o vlasy považujeme za naše poslání a jsme rádi, že Vám pomohlo. Mějte prima jarní dny, Lucie, Clinical Hair&Health

Zobrazit další recenze
Požádejte: CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (104)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (15)

Videa (2)

Požádejte: CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (17)

Padání vlasů a prořídlá místa
Odpověď odborníka · 28. 9. 2021

Dobrý den, je vidět, že o své vlasy pečujete, jak se dá. Jestli to dobře chápu, tak jste navštívil trichologa, který Vás upozornil na to, že o vlasy přijdete, v podstatě ať budete dělat cokoliv. Jsme trichologické centrum, které o klienty...

Číst dál
Zdeformovaný tvar lebky
Odpověď odborníka · 20. 10. 2020
Dobrý den, prosím objednejte se na trichologické vyšetření, kde Vám vše podrobně vysvětlím a najdeme společně řešení. S pozdravem Monika Ryjáčková - Clinical Hair&Health
Svědění a bolest temene hlavy
Odpověď odborníka · 28. 11. 2019

Dobrý den, paní Soňo,

stres a hormony ovlivňují funkci mazových a potních žláz, pokud pracují zvýšeně, může dojít k zánětu. Pokožka je tak velmi citlivá, svědí a mohou se vytvářet i lupy. Stav vlasové pokožky se následně ovlivní růst a...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!