Estetické Centrum Diamond

Estetické Centrum Diamond

Žádné recenze
Ohodnotit
Zelený pruh 34/635, Praha, Praha (kraj)
Estetické Centrum Diamond
Estetické Centrum Diamond
Žádné recenze

Informace

Estetické Centrum Diamond

Klinika Estetické centrum Diamond se nachází ve velmi příjemném prostředí v Praze 4 Braník. Na pracovišti estetické a kosmetické chirurgie asistují specializovaní lékaři a dermatologové, kteří nabízejí celou řadu ošetření a to od nejdoduchých běžných aplikací injekčních výplní až po komplikovanější chirurgické zákroky.

Klinika byla založena v roce 1997 s cílem nabídnout kompletní péči v estetické medicíně, plastické chirurgii spolu s rozšířenou nabídkou kosmetických zákroků.

V estetickém centru Diamond vám mimo jiné pomohou při hubnutí, k dispozici máte kadeřnictví spolu s kosmetickým salonem. Mezi nabízené zákroky salonu patří kosmetické zákroky jako je peeling, čištění pleti, pedikúra, manikúra, gelové nehty nebo relaxační masáže.

Mezi nejvyhledávanější a nejvíce prováděné estetické zákroky patří dermální výplně, na odstranění přebytečných kil se používá kryolipolýza, chemický peeling na tvář, lymfodrenáž, velmi žádaná aplikace botoxu, injekční lipolýza, růstové faktory, aquafilling, rázová vlna, kavitace, mezoterapie, IPL - žilky, ošetření nebo odstranění akné, odstranění pigmentových skvrn, omlazení pleti a dále je možnost laserová depilace celého těla.

Během osobní konzultace je každému pacientovi navržena nejvhodnější léčba, ošetření nebo zákrok a to nejen na základě posouzení jeho celkového zdravotního stavu, ale také jsou vyslyšeny jeho vlastní představy o novém vzhledu nebo vylepšení pleti. Je vytvořen léčebný plán přizpůsobený jeho individuálním charakteristikám, specifickým preferencím a zdravotnímu stavu.

Klinika Estetické Centrum Diamond je známo přátelskou atmosférou a vysokým standardem nabízených služeb: veškerý personál kliniky vám bude plně k dispozici po celou dobu vaší návštěvy. Spokojenost a bezpečnost klientů je na klinice hlavní prioritou všech zaměstnanců. Nabízíme mnohaleté zkušenosti v oboru. Vždy se snažíme o individuální přístup.

Pro všechny klienty je k dispozici možnost parkování zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.