Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přední stehna - cena liposukce

Anonymní
Vivien
14. 5. 2009 · Poslední odpověď: 14. 11. 2019

Přeji dobrý den,chtěla bych se zeptat na liposukci předních stehen chtěla bych ji podstoupit kolik stojí? Moc se o této partií nepíše.Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
16. 5. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý večer,liposukce v oblasti přední plochy stehen je hned po liposukci lýtek nejobtížnějším zákrokem.Vyžaduje dlouholetou zkušenost,speciální instrumentárium a v neposlední řadě i výběr klientky.Ale tady je vlastně třeba zase ta zkušenost!Pak je výsledek dle očekávání a nemusíme se zde dočítat, že se "téměř nikdy nepovede".Bylo by fér vložit zde osobní zájmeno MI. Já jsem se naučil přední stehna u Dr.Entnera v NSR už v r.1997. Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 5. 2009
úspěšná liposukce předních ploch stehen je běh na dlouhou trať.Téměř nikdy se nepovede při jednom zákroku a jsou nutné korekce přechodů do okrajových oblastí.Neuspěšná liposukce přední strany stehen je samozřejmě kdykoli možná.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
15. 5. 2009
Dobry den,
nabizime Vam dve moderni metody odstranovani tuku.
LaserLipo (smartlipo, accusculp,smartlipo) - efekt stazeni kuze a rozpusteni tuku i v nejmensich oblastech
a
Body-jet...jemna liposukce vodnim paprskem s okamzite viditelnym vysledkem, bez nutnosti nosen kompresnich bandazi-po body-jet a laserlipo pouze kompresni pradlo 7 dni, sport mozny za 3-5 dni a odchazite "sucha" po zakroku
radi Vam podame vice informaci via email neb prijdte na navstevu
*************
dale doporucujeme se informovat o techto novych metodach na google.com, humanmed.com
a radi vam zasleme dalsi links podle reci, kterou preferujete.
hezky den
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 14. 5. 2009
Zákrok by se mohl provést, můžete se u nás objednat zasláním emailu, V Praze výborným odborníkem je pan dr. Linzer.

zdravím dr. stratilová
***********
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
14. 5. 2009
Dobrý den, metodou tumescentní liposukce se přední strana stehen prakticky neprování ,pro neopravidelnou distribuci tuku v této oblasti.Výsledky nejsou uspokojivé a vetšinou je na stehnech řada nerovností.
Já jsem provedla asi 2 500 zákroků ale v této oblasti jen dvě korekce u klientek ,které podstoupily liposukci v celkové narkoze.Naštěstí tyto korekce dobře dopadly.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
Liposukce
22 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 2. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 9. 2010
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 5. 2015
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 7. 2008
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi