MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Jana Paduchová

(43 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5148746178
MUDr. Jana Paduchová
MUDr. Jana Paduchová
(43 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1702 návštěv profilu

MUDr. Jana Paduchová je lékařka specializující se na korektivní, estetickou a anti-aging medicínu. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou zakončila v roce 2002. Praxi v oblasti neurologie získala v Nemocnici Hořovice a ve Vojenské nemocnici v Brně, z tohoto oboru pak složila atestaci I. stupně v roce 2005, o dva roky později získala odbornost z EEG. Později měla možnost získat cenné zkušenosti na klinice plastické chirurgie Medicom a v Medicentru Beroun, kde působí dodnes. Jejím zájmem je korektivní dermatologie a estetická medicína, které se také věnuje. Pravidelně se účastní kongresů seminářů a workshopů z oblasti anti-aging estetické medicíny a korektivní dermatologie konaných v Česku i v zahraničí.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jana Paduchová se specializuje na estetickou a anti-agingovou medicínu, praxi v tomto oboru provozuje na klinice Yes Visage v Praze, kde lze podstoupit širokou škálu, zákroků a ošetření. Jedná se například o miniinvazivní niťový lifting, plazmalifting, facelift, aplikaci výplní, vyhlazení vrásek, odstranění kruhů pod očima, plastiku očních víček, redukci podbradku metodou SlimLipo, mezoterapii, zvětšení rtů výplněmi, zvětšení rtů metodou Permalip, laserové omlazení pleti a mnoho mnoho dalších.

Naše ordinace

Do týmu kliniky Yes Visage patří plastičtí chirurgové, lékaři a zdravotníci, kteří poskytují klientům komplexní služby v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie. Mezi další odborníky na klinice Yes Visage patří:

  • MUDr. Tereza Gabryšová
  • doc. MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, MHA
  • MUDr. Andrea Musilová
  • MUDr. Zuzana Macková

Klinika Yes Visage

Klinika Yes Visage je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie v ČR a na Slovensku, má pět poboček v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě. Klinika poskytuje komplexní služby estetické medicíny a plastické chirurgie a ošetří až 30 000 klientů ročně. Lékaři kliniky jsou profesionálové ve svém oboru, kteří mají k dispozici ty nejmodernější technologie, a kteří dbají na individuální přístup, aby mohli každému klientovi nabídnout to správné řešení.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (43)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paní doktorka je příjemná a umí poradit. Když jsem byla na konzultaci, tak mi doporučila nejlepší dermatologický zákrok. Podstoupila jsem u ní mezoterapii a jsem nadmíru spokojená. Už po prvním sezení bylo vidět rozdíl k lepšímu. Ráda paní doktorku z...Číst dál

Příjemná a velice sympatická paní doktorka. Podstoupila jsem výplň vrásek kolem očí a výsledek předčil má očekávání.

Zákrok byl rychlý, před výplněmi mi paní doktorka místa znecitlivěla, takže jsem necítila žádnou bolest. Hodně si taky se mnou povídala, což bylo taky příjemný a vpichy jsem ani nevnímala.

U paní doktorky jsem byla na plazmaliftingu. Celý zákrok mi paní doktorka popsala už na konzultaci, takže jsem vůbec neměla strach. S výsledkem jsem spokojená a určitě se ráda vrátím.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jana Paduchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Niťový lifting recenze
Faceliftu jsem se chtěla vyhnout. Tenhle zákrok byl vykonán v lokální anestezii a nitěmi které jsou vstřebatelné. Výsledku jsem se dočkala téměř okamžitě a moje tvář působí pevně a taky vrásky jsou vyhlazené. 
Plazmalifting a botox v Praze
Paní doktorka byla velice ochotná a příjemná. Personál na celé klinice byl super, už od příchodu na recepci. Byla jsem na klinice v Praze. Velmi rychlé jednání a komunikace. Nemám co bych vytkla.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (9)

Požádejte: MUDr. Jana Paduchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Je možné odstranit strie?
Odpověď odborníka · 18. 2. 2013

Dobrý den,

doporučuji ošetření strií frakčním neablačním laserem Palomar, které provádím na klinice MEDICOM VIP v Brně i v Praze. Ošetření je nutné podstoupit minimálně 3x - s odstupem 4-5 týdnů od předchozího.

S pozdravem, MUDr. Jana...

Číst dál

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Jana Paduchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!