Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce stehen a metličky

meduunka
14. 9. 2010 · Poslední odpověď: 15. 9. 2010

Dobrý den. Uvažuji o liposukci vnitřních stehen. Před rokem jsem si nechala laserem odstranit metličky na nohách, právě i na stehně. Mohly by se mi po liposukci zase udělat? Mám i sklony k modřinám. Snadno se mi udělají a dlouho se vstřebávají. Můžu vůbec o liposukci uvažovat? Děkuju, Janka

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
15. 9. 2010
Dobrý den,
přidávám ještě svoji opožděnou odpověď.Metličkovité rozšíření žilek, které vám bylo odstraněno není překážkou k provedení šetrné liposukce.
Nejšetrnější metodou liposukce je v současné době metoda ambulantní liposukce v tumescentní anestesii,která nevyžaduje celkovou narkozu.
Výsledky této metody jsou opravdu viditelné na rozdíl od neinvazivních technik,kde se nejedná o liposukci ale o lipolýzu.
Předoperační konzultace je nutná a krevní testy jsou samozřejmostí.
Zdravím
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
hezký den, mohu Vám nabídnout speciální formu neinvazivní liposukce, zároveň se zpevněním podkoží.Toto speciáloní ošetření provádíme na velmi vysoké úrovni již řadu let a neustále jej vylepšujeme. Můžeme nabídnout i bezplatnou konzultaci. Petra Řehořková, **********
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 15. 9. 2010
Vážená slečno,

liposukce je operace jako každá jiná a tudíž jí předchází i předoperační interní vyšetření, vč. laboratorního rozboru krve. Pokud budou faktory srážlivosti a krvácivosti krevní v pořádku, můžeme operovat. Nelze vyloučit, že podkožní hematomy po liposukci budete mít relativně velké. Předpokládám, že se během 2-3 týdnů vstřebají. Tzv. "metličky" jsou rozšířeřené žilní kapiláry přímo v kůži. Z teoretického pohledu nelze vyloučit, že se liposukcí změní prokrvení kůže a že se tyto rozšířené žilky opět na nějakém místě vytvoří. Může se to stát, avšak pravděpodobnost je velmi malá.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 9. 2010
S liposukcí vy neměly venectasie mít nic společného a jestli mají recidivovat, tedy budou stejně bez i po liposukci. Zdraví Dr. Tomášek **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 14. 9. 2010
Dobrý den,pokud Vám vadívnitřní stehna,nechte si je odsát.jestli se Vám neudělají žilky Vám nikdo nemuže slíbit,ale nepripadá mi to pravdepodobné.
Smiřte se s tí,že když žilky jednou máte ,bohužel se Vámn budou dělat i dále v prubehu dalšího života....
Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 14. 9. 2010
Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na osobní konzultaci s některým z plastických chirurgů, aby mohl zhodnotit stav a dle toho Vám říci reálné možnosti, přesnou cenu za výkon, zodpovědět veškeré Vaše dotazy a vysvětlit postup. Doporučuji Vám našeho zkušeného plastického chirurga, MUDr. Miroslava Krejču, který se právem řadí mezi špičkové odborníky právě na provádění liposukcí. Nezávazná vstupní konzultace stojí 500,- Kč a v případě realizovaného výkonu bude z jeho ceny odečtena. Nejbližší termíny Vám můžu nabídnout již 22.9. v 9.00. Pro objednání jsem Vám kdykoliv k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
**********
********
Tel: *********
*******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Liposukce spodního břicha

Tereza93
Tereza93
16. 6. 2020 · Poslední odpověď: 24. 6. 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jsem vhodný kandidát na liposukci břicha vadí mi hlavně to spodní břicho vážím 80kg jsem 4 roky po porodu dekuji za odpoved

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 6. 2020
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2019
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2012
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 1. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi