MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Rokycanská 110, Plzeň, Plzeňský kraj
Evidenční číslo v ČLK 1144448174
MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. je atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi s plasticko-chirurgickými operacemi, včetně rekonstrukčních výkonů. Je členem České neurochirurgické společnosti ČLP Jana Evangelisty Purkyně, a to od roku 2000.

Lékař se své praxi se věnuje celému spektru esteticko-plastických operací (estetické operace prsů, břicha, modelace těla liposukcí, aj), aktuálně se hodně věnuje estetickým operacím obličeje.

V současné době se MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. věnuje své vlastní soukromé praxi.

Operační výkony z oboru plastické a estetické medicíny provádí jak v ambulantním režimu (v lokální anestezii), tak za krátké hospitalice (u výkonů vyžadujících celkovou nestezii) v nestátním ztravotnickém zařízení. Při hospitalizaci je klient pod neustálým dohledem - je zajištěna maximání peroperační i pooperační péče - zkušeného zdravotnického personálu (diplomovaných sester) a pohotovostního lékaře.

V obou případech jsou výkony prováděné v klidném a příjemné prostředí domácího typu. Snažíme se vytvořit takovou atmosféru, ve které se klienti cítí komfortně a bezpečně. Nadstandardní kvalita práce podpořená dlouholetou erudicí a zkušenostmi v oboru, je pro nás naprostou samozřejmostí.

Klientům se snažíme vyjít maximálně a co nejrychleji vstříc, ceníme si Vašeho času. Pro domluvení konkrétního termínu Vaší konzultace nás, prosím, kontaktujte - ať písemnou či telefonickou cestou.

Klientům je pan doktork pro konzultace a operace k dispozici v rámci dvou ambulancí, a to v Rokycanech a též v Hořovicích.

Odborné vzdělání MUDr. Richtr, Ph.D. získal na Lékařské fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Plzni. Po úspěšné promoci v r. 1999 působil nejprve sedm let jako sekundární lékař na Neurochirurgii Fakultní nemocnice v Plzni. Během této doby úspěšně obhájil atestaci I. stupně pro obor Chirurgie.

Poté přestoupil na Oddělení plastické chirurgie při FN v Plzni, kde působil jako sekundární lékař. Pro obor plastické chirurgie v roce 2010 získal atestaci II. stupně.

Díky svému předchozímu působení na odd. neurochirurgie a svým bohatým zkušenostem s operacemi za asistence mikroskopu, úspěšně zavedl tuto metodu do běžné praxe i v rámci oddělení plastické chirurgie.

V období 2017 - 2018 byl pan doktor také odborným asistentem Lékařské fakulty v Plzni, další rok pak vedoucím lékařem Oddělení plastické chirurgie na Chirurgické klinice 2. LF Univerzity Karlovy a FN v Praze - Motole a současně i odborným asistentem této lékařské fakulty.

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. své zkušenosti a znalosti v oboru plastické chirurgie získával a prohluboval během několika odborných stáží na předních pracovištích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

  • Klinika plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, pod vedením profesora J. Veselého

  • Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, pod vedením docenta M. Tvrdka

  • Klinika plastické chirurgie, Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, pod vedením docenta J. Měšťáka

  • Kurz estetické chirurgie v Hospital Universitario Quirón, v Madridu - Breast Augmentation, prof. Dr. Jose Luis Martin del Yerro

  • Division of Reconstructive Microsurgery, Department of Plastic & Reconstructive Surgery at the Chang Gung Memorial Hospital, Linkou, Taiwan, prof. Dr. Fu Chan Wei

  • Center for Anatomy and Cell Biology, Medical University of Vienna, Austria. Division of Anatomy, Anatomical Surgical Training - Rejuvenating the Face, prof. Dr. Mario Pelle Ceravolo, prof. Dr. Giovanni Botti

Pan doktor je též řešitelem vědeckého projektu "Experimentální model ischemicko-reperfúzního poškození laloku musculus latissimus dorsi prasete domácího" (č. projektu: NT/11024-3/2010, grant. agentura: IGA MZ ČR)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (15)

5.0
15 Recenzí · 100 % doporučuje
Odstranění vrásek

Byla jsem na botoxu čelo a oči,dělal mi to sám primář vůbec mě injekce nebolely a výsledek jsem bez vrasek. Určitě se sem vrátím pro další Všem doporučuji Ala

Perfektní bleroplastika, Dr. Richtr je šikovný a sympatický, výsledek opravdu předčil má očekávání. Určitě doporučuji!

Labioplastika

Lapiaplastiku (plastika stydkých pysků) mi dělal pan doktor Patrik Richtr v Plzni. Mohu ji jen doporučit. Od konzultace až po operaci bylo vše TOP. Výsledek je prostě skvělý. Velký dík patří Dr. Patriku Richtrovi a celému týmu :)) *přeloženo z němec...Číst dál

Krásné nové pracoviště, profesionální přístup lékaře i sester.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (11)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (39)

Videa (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.