MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. Premium

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Rokycanská 110, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 10 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1144448174
MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. Premium
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9550 návštěv profilu

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. je atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi s plasticko-chirurgickými operacemi, včetně rekonstrukčních výkonů. Je členem České neurochirurgické společnosti ČLP Jana Evangelisty Purkyně, a to od roku 2000.

Lékař se své praxi se věnuje celému spektru esteticko-plastických operací (estetické operace prsů, břicha, modelace těla liposukcí, aj), aktuálně se hodně věnuje estetickým operacím obličeje.

V současné době se MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. věnuje své vlastní soukromé praxi.

Operační výkony z oboru plastické a estetické medicíny provádí jak v ambulantním režimu (v lokální anestezii), tak za krátké hospitalice (u výkonů vyžadujících celkovou nestezii) v nestátním ztravotnickém zařízení. Při hospitalizaci je klient pod neustálým dohledem - je zajištěna maximání peroperační i pooperační péče - zkušeného zdravotnického personálu (diplomovaných sester) a pohotovostního lékaře.

V obou případech jsou výkony prováděné v klidném a příjemné prostředí domácího typu. Snažíme se vytvořit takovou atmosféru, ve které se klienti cítí komfortně a bezpečně. Nadstandardní kvalita práce podpořená dlouholetou erudicí a zkušenostmi v oboru, je pro nás naprostou samozřejmostí.

Klientům se snažíme vyjít maximálně a co nejrychleji vstříc, ceníme si Vašeho času. Pro domluvení konkrétního termínu Vaší konzultace nás, prosím, kontaktujte - ať písemnou či telefonickou cestou.

Klientům je pan doktork pro konzultace a operace k dispozici v rámci dvou ambulancí, a to v Rokycanech a též v Hořovicích.

Odborné vzdělání MUDr. Richtr, Ph.D. získal na Lékařské fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Plzni. Po úspěšné promoci v r. 1999 působil nejprve sedm let jako sekundární lékař na Neurochirurgii Fakultní nemocnice v Plzni. Během této doby úspěšně obhájil atestaci I. stupně pro obor Chirurgie.

Poté přestoupil na Oddělení plastické chirurgie při FN v Plzni, kde působil jako sekundární lékař. Pro obor plastické chirurgie v roce 2010 získal atestaci II. stupně.

Díky svému předchozímu působení na odd. neurochirurgie a svým bohatým zkušenostem s operacemi za asistence mikroskopu, úspěšně zavedl tuto metodu do běžné praxe i v rámci oddělení plastické chirurgie.

V období 2017 - 2018 byl pan doktor také odborným asistentem Lékařské fakulty v Plzni, další rok pak vedoucím lékařem Oddělení plastické chirurgie na Chirurgické klinice 2. LF Univerzity Karlovy a FN v Praze - Motole a současně i odborným asistentem této lékařské fakulty.

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. své zkušenosti a znalosti v oboru plastické chirurgie získával a prohluboval během několika odborných stáží na předních pracovištích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

 • Klinika plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, pod vedením profesora J. Veselého

 • Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, pod vedením docenta M. Tvrdka

 • Klinika plastické chirurgie, Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, pod vedením docenta J. Měšťáka

 • Kurz estetické chirurgie v Hospital Universitario Quirón, v Madridu - Breast Augmentation, prof. Dr. Jose Luis Martin del Yerro

 • Division of Reconstructive Microsurgery, Department of Plastic & Reconstructive Surgery at the Chang Gung Memorial Hospital, Linkou, Taiwan, prof. Dr. Fu Chan Wei

 • Center for Anatomy and Cell Biology, Medical University of Vienna, Austria. Division of Anatomy, Anatomical Surgical Training - Rejuvenating the Face, prof. Dr. Mario Pelle Ceravolo, prof. Dr. Giovanni Botti

Pan doktor je též řešitelem vědeckého projektu "Experimentální model ischemicko-reperfúzního poškození laloku musculus latissimus dorsi prasete domácího" (č. projektu: NT/11024-3/2010, grant. agentura: IGA MZ ČR)

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2010

První návštěva zdarma:

 • Ano

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (15)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Byla jsem na botoxu čelo a oči,dělal mi to sám primář vůbec mě injekce nebolely a výsledek jsem bez vrasek. Určitě se sem vrátím pro další Všem doporučuji Ala

Perfektní bleroplastika, Dr. Richtr je šikovný a sympatický, výsledek opravdu předčil má očekávání. Určitě doporučuji!

Lapiaplastiku (plastika stydkých pysků) mi dělal pan doktor Patrik Richtr v Plzni. Mohu ji jen doporučit. Od konzultace až po operaci bylo vše TOP. Výsledek je prostě skvělý. Velký dík patří Dr. Patriku Richtrovi a celému týmu :)) *přeloženo z němec...Číst dál

Krásné nové pracoviště, profesionální přístup lékaře i sester.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (39)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Spolupracuje s

Altoa Premium Health Care

Altoa Premium Health Care

Požádejte: MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!