Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy po liposukci uvidím výsledek?

lagartito
20. 11. 2008 · Poslední odpověď: 12. 5. 2012

Dobrý den asi je to brzy??? Jsem třetí den po liposukci vnějších,vnitřních stehen a boků..V kompresu ni přijdu naprosto stejná jako před liposukcí? A to jsem zřejmě ještě ztažená v kompresu? Vím asi že to bude otok, ale tuku jsem měla malinko dle lékaře, tak mě docela leká, zda vůbec výsledek bude vidět, když si přijdu stejná..SPÍŠE MI dorovnaly siluetu..Přitom si oteklá vůbec nepřijdu...Za jak dlouho mohu čekat výsledek po splasknutí? děkuji vám za asi dost zvláštní dotaz

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 24. 11. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
naše klinika se specializuje na tumescentní liposukce (i vibrační) v místní i celkové anestezii. Při zákroku v místním znecitlivění se klientka hned po výkonu vidí v zrcadle a může porovnat efekt po operaci. Pooperační otok zkresluje výsledek asi 3 - 6 týdnů dle rozsahu zákroku, elastická bandáž a masáže operovaných ploch asi po měsíci doplňují celý zákrok a modelují plochu.
Buďte trpělivá a dbejte rad svého plastického chirurga.
Zdraví MUDr. Michal Puls, CSc.,
Medicom VIP, Praha 11, Spálená 16,
tel.604 627 057 nebo 224 056 004
Dobrý den.Větší část pooperačního otoku ustupuje asi za 7-10 dní,většina otoků obvykle mizí během 3 týdnů. Neočekávejte že bezprostředně po liposukci budete dobře vypadat. Definitivní výsledek však uvidíte až za 2-3 měsíce výjimečně až 6 měsíců po operaci. Vydržte výsledku se jistě dočkáte.Zdraví Mudr. Šulcové
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Výsledky liposukce břicha a boků

lenka172360
12. 11. 2012 · Poslední odpověď: 4. 4. 2013

Dobrý den chtěla bych podstoupit liposukci břicha a boků.Mám docela velké bříško,tvar jablko,tak by mě zajímalo zda bude viditelné zmenšení břicha a trochu vytvarovaný pas po této liposukci.Děkuji za odpověd Lenka

odpovědí (11)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 12. 3. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den, ano otok po liposukci jé nyní největší a postupně budete oplaskávat. Stabilizace je kolem 6.-8. týdne. Nyní je důležité nošení elastického prádla, hlavně kvůli otoku a modelování tvaru. Zdravím Dr.Pavel Horyna

Liposukce boků-reklamace

lala
14. 1. 2013 · Poslední odpověď: 16. 1. 2013

Dobrý den,má docela problém,v červnu 2012 jsem byla na liposukci v CA bůčků,vnitřních stehen a boků. S výsledkem nejsem vůbec spokojena a při pohledu do zrcadla se mi chce brečet. Na každé straně mám takové prohlubně(asi přesátá místa) a hrozné hrboly. Před měsícem jsem byla na kontrole a doktor říkal,že je to dobré,že se to ještě poddá. Změna žádná a bude to už 7 měsíců od lipo. Jak dlouho mám čekat? je možné reklamovat liposukci? jsem z toho nešťastná,30 000Kč v čudu,výsledek šílenej. Je možné,že je tu nějaký lékař,který by posoudil můj výsledek podle fotografie a řekl mi,zda-li je normální a ještě se to spraví? ať vím,zda to řešit a nebo ještě počkat. Moc děkuji. M.B

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 16. 1. 2013
Dobrý den, je jistě dobré takovýto rozsah diskuse o neinvazivních metodách. V těchto výkonech nejsem odborník, neb je neprovádím, ale musím nesouhlasit s výrokem paní doktorky, že je ihned zjistitelný výsledek, Nemůže tomu takto být, neboť právě proto, že se nejedná o odsátí tuku, kdy je výsledné množství tuku vidět v odsávací nádobě, zde není vidět nic. Tuk poškozený při těchto technikách se nejprve musí z těla přirozenou cestou odstranit a to trvá delší dobu, minimálně v řádů týdnů a po nekolika sezeních. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2020
Kryolipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2013
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2015
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2017
Plazmaterapie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2016
Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 2. 2020
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 5. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi