prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na břevnovské pláni 1309/33, Praha, Praha (kraj)
Možnosti financování
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM
(8 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Dosažené vzdělání:

MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová absolvovala v roce 1993 studium na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O čtyři roky později, v roce 1997, zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2003 pak úspěšně složila také nástavbovou atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie.

V roce 2009 získala titul MBA a v roce 2018 titul LLM v oboru právo ve zdravotnictví.

Pracovní zkušenosti:

Lékařka po promocích, v roce 1993, nastoupila na oddělení ARO do Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici, kde zůstala do roku 1994. Od roku 1994 do roku 1996 pracovala jako sekundární lékařka v Ústavu plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Vysoké nad Jizerou. V roce 1997 působila na oddělení chirurgie v Městské nemocnici Neratovice a také v Nemocnici s poliklinikou Semily. V letech 1997 až 1998 pracovala na Klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Od roku 1999 do roku 2004 byla součástí oddělení kosmetické chirurgie v Nemocnici Na Homolce v Praze, do roku 2015 pakplastické chirurgii na chirurgickém oddělení v Nemocnici Na Homolce v Praze.

Od roku 2004 se věnuje soukromé praxi.

Odborné stáže a kurzy:

MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová má za sebou řadu odborných stáží a kurzů.

V roce 1990 absolvovala odbornou stáž na Klinice onkologie v Univerzitní nemocnici v Heidelbergu. O rok později, v roce 1991, působila ve stejné nemocnici na Klinice obličejové chirurgie ORL.

Od roku 1993 se aktivně každý rok účastní vědeckého setkání, které pořádá Česká a Slovenská společnost plastické chirurgie.

Od roku 1994 do roku 2003 absolvovala různé postgraduální kurzy zaměřené zpravidla na plastickou a estetickou chirurgii, také na moderní technologie.

V roce 1998 se zúčastnila odborné stáže na Klinice úrazové chirurgie a chirurgie ruky v Nemocnici Zittau.V letech 1999 až 2000 působila na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce. V roce 2002 navštívala za účelem dalšího vzdělávání oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Plzni, ve stejném roce i roce následujícím pak absolvovala čtyřměsíční stáž na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. V roce 2003 působila na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

Členství:

Lékařka je členkou Odborné společnost plastické chirurgie i České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Vážená paní, vážený pane,

děkuji za návštěvu mého profilu - plastického chirurga. Jsem připravena Vám odpovědět na Vaše dotazy a konzultovat Váš problém. V případě potřeby je samozřejmé provést osobní konzultaci a vyšetření dané oblasti po předchozím objednání. Operační zákrok, či jiná odborná péče po provedené osobní konzultaci Vám bude poskytnuta na základě stanoveného termínu - data a hodiny. Velmi se omlouvám, ale výkony bez objednání neprovádíme. Pro objednání využijte telefonní kontakt (15-20 hod) nebo emailovou komunikaci.

V rámci oboru plastické chirurgie se zabývám problematikou estetické části plastické chirurgie, zejména pak problematikou abdominoplastiky - plastika břicha, modelace prsou, kombinace operace modelace a zvětšení prsou, zvětšení prsou, plastiky očních víček, niťového faceliftu (omlazení obličeje bez operace), aplikace výplňových materiálů či omlazení pomocí vlastní plasmy.

Je samozřejmé, že i ostatní výkony - face lift, lift paží, lift stehen a liposukce jsou ve standartní nabídce našich služeb, v současné době je novinkou v naší nabídce liposukce pomocí přístroje Bodyjet.

V rámci obecné plastické chirurgie se zabývám taktéž řešením kožních projevů - fibromy, nevy, bradavice, senilní verrucy atd., protože se jedná o důležitou část péče o kůži a prevenci zhoubných nádorů kůže. Histologické vyšetření při podezření na změnu ve vývoji nevu je standardem.

Moje filosofie je absolutní vstřícnost a otevřenost vůči klientovi jak při osobní konzultaci, kdy je prioritní individuální poradenství, tak dále při pobytu v našem zdravotnickém zařízení, poté i při kontrolách a následné péči o jizvu. Jedná se o komplexní standartizovanou péči v rozsahu i více měsíců po operaci, aby bylo dosaženo maximálního efektu operace.

Naše zdravotní zařízení bylo budováno již ve fázi projektové přípravy jako naprosto rodinné, klidné, vstřícné sanatorium, kde klient přichází do prostředí, které mu zajistí pohodu, klid a příjemný zážitek z celého pobytu. Pokoje jsou světlé, orientované s výhledem do zeleně.

Pro plný servis klientů je zřízeno vyznačené parkování - označené dopravní značkourezervé - parkování před budovou.

Všechna lůžka jsou v našem zařízení opatřena monitory životních funkcí, takže přehled o stavu klienta po operaci je dokonalý.

Personál je vždy k dispozici. Kolegové anesteziologové jsou odborníci, kteří se aktivně účastní předoperační přípravy a pooperační péče. Služby ve zdravotnickém zařízení jsou zajištěny lékařem a zdravotními sestrami.

Moje získávání vědomostí a zkušeností bylo započato již během studia medicíny, kdy jsem měla možnost jako první student University Karlovy vycestovat na studijní pobyt do Německa - University Heidelberg, kde jsem v rámci pokračování studia získávala zkušeností přímo v praxi - klinika onkologie, klinika ORL a klinika plastické chirurgie. Znalosti managementu byly pro mne určující pro další cestu mého vzdělávání.

Po promoci jsem měla tu čest pracovat v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou pod vedením doc. K. Dlabala, CSc., kde jsem získávala první zkušenosti v chirurgii ruky a plastické chirurgie. Studijní pobyt v Traumacentru Zittau u prof. Dr. med. Pollacka byl dalším velmi přínosným bodem mého vzdělávání v oboru plastické chirurgie.

V rámci přípravy na atestaci z plastické chirurgie jsem pracovala na Klinice popáleninové medicíny u prof. MUDr. R. Königové, kde jsem měla možnost se cíleně seznámit s péči o popálené a dále s následnou péčí o jizvy a kůži popálených pacientů. Tato zkušenost mne velmi oslovila v následném přístupu k péči o kůži u pacientů i nadále.

Z mých učitelů plastické chirurgie zejména pak estetické části tohoto oboru musím zmínit prim. MUDr. K. Fahouna DrSc. a prim. P. Hlavu, CSc., kteří mi byli příkladem v postupu mého vzdělání v oboru.

V rámci managementu, který je pro obor plastické chirurgie při provozování vlastní praxe nezbytný, jsem absolvovala MBA a LL. M. .

Vzhledem ke svému mezinárodnímu působení během studia i v rámci své praxe se zaměřením na německy mluvící země aplikuji ve své praxi nejnovější poznatky ověřených postupů. V současné době mám možnost porovnání též s kolegy - chirurgy z Francie.

Konzultace má dvě roviny - on line a osobní.

On-line je úvodní „nástřel" řešeného tématu. Osobní konzultace po předchozím objednání je již cíleně zaměřena a řešení problematiky, kterou si klient určí. Osobní konzultace obsahuje poskytnutí všech informací, které se týkají dané problematiky - tedy zda-li je problém řešitelný, jakým způsobem, jaká jsou rizika, jaké jsou možné výsledky (+ i -), cena a termín možného zákroku. V současné době je novinkou možnost komunikace i prostřednictvím videohovoru whatsapp.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Dosažená odbornost:

 • atestace chirurgie, atestace plastická chirurgie

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2003

Členství:

 • Společnost plastické chirurgie ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Jiné:
 • Vlastní soukromá klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • konzultace a zákroky jsou jen a pouze na základě předchozího objednání.

Údaje potřebné k odeslání nabídky:

 • fotografie a popis problému

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje
Rhinoplastika

Dr. Šulcová je naprosto neuvěřitelná!! Provedla mi horní blefaroplastiku a z výsledků jsem nadšená. Opravdu jsem měla pocit, že se o mě stará člen rodiny. Její chování u lůžka bylo nad rámec a byla jsem ohromena její schopností pečovat o pacienty a z...Číst dál

prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM · 14. 10. 2021

Thank you very much for the report, I am very pleased. Ludmila Sulcova

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Nádherná operace horních víček od Dr. Ludmily Šulcové

Víčka u MUDr. Šulcové

Nová prsa a velká spokojenost

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Gábina

Ahoj jmenuji se Gábina,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Šulcové a jejímu týmu Eleganz Clinic, za úžasnou práci. Nechala jsem si od paní doktorky zmenšit prsa. Měla jsem velikost 75G a při kojení ještě o něco větší. Měla jsem chronické...

Číst dál

Obrázky (21)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (293)

Reaugmentace většími implantáty
Odpověď odborníka · 24. 10. 2020
Vážená paní, v popisu postupu lékaře, který uvádíte, je přesně označeno, proč dával objem implantátů jaký dal. Pokud budete chtít po čase zase implantáty vyměnit lze to,ale vždy s odstupem času.
Pohyb implantátu po augmentaci
Odpověď odborníka · 24. 10. 2020
Dobrý den, usazování implantátu trvá i několik měsíců, takže opravdu vždy konzultovat s operatérem, pokud máte kontrolu za delší dobu a máte obtíže, tak si vyžádejte kontrolu v dřívějším termínu.
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.