• 619 odpovědí
 • 81 Likes

prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
 • 99% do 1 dne 4
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů

Napište nám

Recenze (51)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM již získal/a tuto recenzi

Nová prsa a velká spokojenost

lenuska 10.6.2019
Spokojený/á     

Jsem spokojena ? mám nová prsa 

Velká spokojenost po zvětšení prsou

Anonymous 22.4.2013
Spokojený/á     

Vřele bych chtěla doporučit paní doktorku Šulcovou. Je neskutečně šikovná, s perfektním estetickým a lidským cítěním k pacientovi. Velká spokojenost a poděkování. Mirka

Anonym

Anonymous 18.11.2011
Spokojený/á     

Byla jsem spokojená se vstřícným přístupem paní doktorky Šulcové. Děkuji Langová.

Doporučení kolegů

Profil - prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM - Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha

Motto:

Být krásná je dobré, ale být půvabná je lepší.

Členství

International Society of Aesthetic Plastic Surgery Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká společnost plastické chirurgie Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

Ostatní členství:

 • ČSCR - Česká společnost chirurgie ruky
 • SEC - Společnost estetické chirurgie

Uvítání

Vážená paní, vážený pane, 

děkuji za návštěvu mého profilu - plastického chirurga. Jsem připravena Vám odpovědět na Vaše dotazy a konzultovat Váš problém. V případě potřeby je samozřejmé provést osobní konzultaci a vyšetření dané oblasti po předchozím objednání. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci oboru plastické chirurgie se zabývám problematikou estetické části plastické chirurgie, zejména pak problematikou abdominoplastiky - plastika břicha, modelace prsou, kombinace operace modelace a zvětšení prsou, zvětšení prsou, plastiky očních víček, niťového faceliftu (omlazení obličeje bez operace), aplikace výplňových materiálů či omlazení pomocí vlastní plasmy.

Je samozřejmé, že i ostatní výkony - face lift, lift paží, lift stehen a liposukce jsou ve standartní nabídce našich služeb, ale nepatří jim priority.

V rámci obecné plastické chirurgie se zabývám taktéž řešením kožních projevů - fibromy, nevy, bradavice, senilní verrucy atd., protože se jedná o důležitou část péče o kůži a prevenci zhoubných nádorů kůže. Histologické vyšetření při podezření na změnu ve vývoji nevu je standardem. 

Profesní filozofie

Moje filosofie je absolutní vstřícnost a otevřenost vůči klientovi jak při osobní konzultaci, kdy je prioritní individuální poradenství, tak dále při pobytu v našem zdravotnickém zařízení, poté i při kontrolách a následné péči o jizvu. Jedná se o komplexní standartizovanou péči v rozsahu i více měsíců po operaci,aby bylo dosaženo maximálního efektu operace. 

Naše ordinace

Naše zdravotní zařízení bylo budováno již ve fázi projektové přípravy jako naprosto rodinné, klidné, vstřícné sanatorium, kde klient přichází do prostředí, které mu zajistí pohodu, klid a příjemný zážitek z celého pobytu. Pokoje jsou světlé, orientované s výhledem do zeleně .

Pro plný servis klientů je zřízeno vyznačené rezervé - parkování před budovou. 

Pokud by klient potřeboval ubytování svého doprovodu, je možné jej ubytovat v prostorech dvo apartmánů přímo v budově. 

Všechna lůžka jsou v našem zařízení opatřena monitory životních funkcí, takže přehled o stavu klienta po operaci je dokonalý.

Personál je vždy k dispozici. Kolegové anesteziologové jsou odborníci, kteří se aktivně účastní předoperační přípravy a pooperační péče. Služby ve zdravotnickém zařízení jsou zajištěny lékařem a zdravotními sestrami. 

Vzdělání a praxe

Moje získávání vědomostí a zkušeností bylo započato již během studia medicíny, kdy jsem měla možnost jako první student University Karlovy vycestovat na studijní pobyt do Německa - University Heidelberg, kde jsem v rámci pokračování studia získávala zkušeností přímo v praxi - klinika onkologie, klinika ORL a klinika plastické chirurgie. Znalosti managementu byly pro mne určující pro další cestu mého vzdělávání. 

Po promoci jsem měla tu čest pracovat v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou pod vedením doc. K. Dlabala, CSc., kde jsem získávala první zkušenosti v chirurgii ruky a plastické chirurgie. Studijní pobyt v Traumacentru Zittau u prof. Dr. med. Pollacka byl dalším velmi přínosným bodem mého vzdělávání v oboru plastické chirurgie. 

V rámci přípravy na atestaci z plastické chirurgie jsem pracovala na Klinice popáleninové medicíny u prof. MUDr. R. Königové, kde jsem měla možnost se cíleně seznámit s péči o popálené a dále s následnou péčí o jizvy a kůži popálených pacientů. Tato zkušenost mne velmi oslovila v následném přístupu k péči o kůži u pacientů i nadále.

Z mých učitelů plastické chirurgie zejména pak estetické části tohoto oboru musím zmínit prim. MUDr. K. Fahouna DrSc. a prim. P. Hlavu, CSc., kteří mi byli příkladem v postupu mého vzdělání v oboru. 

V rámci managementu, který je pro obor plastické chirurgie při provozování vlastní praxe nezbytný, jsem absolvovala MBA studium pro obor zdravotnictví a LL.M. obor právo a etika ve zdravotnictví. 

Konzultace

Konzultace má dvě roviny - on line a osobní.

On-line je úvodní "nástřel" řešeného tématu.Osobní konzultace po předchozím objednání je již cíleně zaměřena a řešení problematiky, kterou si klient určí. Osobní konzultace obsahuje poskytnutí všech informací, které se týkají dané problematiky - tedy zdali je problém řešitelný, jakým způsobem, jaká jsou rizika, jaké jsou možné výsledky (+ i -), cena a termín možného zákroku. 

Zajímavosti

Vzhledem ke svému mezinárodnímu působení během studia i v rámci své praxe se zaměřením na německy mluvící země aplikuji ve své praxi nejnovější poznatky ověřených postupů. V současné době mám možnost porovnání též s kolegy - chirurgy z Francie. 

Více o lékaři

Dosažené vzdělání:

MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová absolvovala v roce 1993 studium na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O čtyři roky později, v roce 1997, zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2003 pak úspěšně složila také nástavbovou atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie. 

V roce 2009 získala titul MBA a v roce 2018 titul LLM v oboru právo ve zdravotnictví.

Pracovní zkušenosti:

Lékařka po promocích, v roce 1993, nastoupila na oddělení ARO do Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici, kde zůstala do roku 1994. Od roku 1994 do roku 1996 pracovala jako sekundární lékařka v Ústavu plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Vysoké nad Jizerou. V roce 1997 působila na oddělení chirurgie v Městské nemocnici Neratovice a také v Nemocnici s poliklinikou Semily. V letech 1997 až 1998 pracovala na Klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Od roku 1999 do roku 2004 byla součástí oddělení kosmetické chirurgie v Nemocnici Na Homolce v Praze.

Od roku 2004 se věnuje soukromé praxi a také plastické chirurgii na chirurgickém oddělení v Nemocnici Na Homolce v Praze.

Odborné stáže a kurzy:

MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová má za sebou řadu odborných stáží a kurzů.

V roce 1990 absolvovala odbornou stáž na Klinice onkologie v Univerzitní nemocnici v Heidelbergu. O rok později, v roce 1991, působila ve stejné nemocnici na Klinice obličejové chirurgie ORL.

Od roku 1993 se aktivně každý rok účastní vědeckého setkání, které pořádá Česká a Slovenská společnost plastické chirurgie.

Od roku 1994 do roku 2003 absolvovala různé postgraduální kurzy zaměřené zpravidla na plastickou a estetickou chirurgii, také na moderní technologie.

V roce 1998 se zúčastnila odborné stáže na Klinice úrazové chirurgie a chirurgie ruky v Nemocnici Zittau. V letech 1999 až 2000 působila na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce. V roce 2002 navštívala za účelem dalšího vzdělávání oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Plzni, ve stejném roce i roce následujícím pak absolvovala čtyřměsíční stáž na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. V roce 2003 působila na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

Členství:

Lékařka je členkou Odborné společnost plastické chirurgie i České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) cena je orientační bez DPH,... Od 36 000 Kč
   Miniabdominoplastika cena je orientační bez DPH Od 36 000 Kč
   Lipoabdominoplastika Cena je uvedena pouze... Od 36 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže Cena je uvedena pouze... Od 36 000 Kč
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů Cena je uvedena pouze... Od 4 997 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Cena je uvedena pouze... Od 36 000 Kč
Injekční výplně Cena je uvedena pouze... Od 3 500 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Cena je uvedena pouze... Od 3 500 Kč
   Teosyal® Cena je uvedena pouze... Od 3 500 Kč
Korekce jizev Cena je uvedena pouze... Od 1 200 Kč
Korekce ušních dírek, ušních lalůčků
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Léčba bradavic (verrucae) Cena je uvedena pouze... Od 750 Kč
Lipedém, otoky nohou - léčba
Liposukce Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Liposukce tumescentní Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Liposukce vibrační Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Water-jet liposukce (WAL - body-jet)
Liposukce celého břicha
Liposukce kolen
Liposukce nadbřišku, podbřišku
Liposukce Venušina pahorku Cena je uvedena pouze... Od 8 000 Kč Do 30 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) Cena je uvedena pouze... Od 35 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) Cena je uvedena pouze... Od 45 000 Kč
Niťový lifting Cena je uvedena pouze... Od 6 000 Kč
   Facelift - 3D kanylové nitě Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Facelift - Mezonitě Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Facelift - PDO nitě Cena je uvedena pouze... Od 4 000 Kč
Odstranění pigmentových skvrn Cena je uvedena pouze... Od 500 Kč
Odstranění podbradku Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
   Liposukce brady Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Cena je uvedena pouze... Od 500 Kč
   Odstranění lipomu Cena je uvedena pouze... Od 2 500 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy Cena je uvedena pouze... Od 2 000 Kč
Operace asymetrie prsou
Operace gynekomastie Cena je uvedena pouze... Od 25 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Cena je uvedena pouze... Od 12 000 Kč
   Operace dolních víček Cena je uvedena pouze... Od 12 000 Kč
   Operace horních víček Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč
Operace uší (Otoplastika) Cena je uvedena pouze... Od 14 000 Kč
Plastická operace paží Cena je uvedena pouze... Od 30 000 Kč
Plastická operace stehen Cena je uvedena pouze... Od 35 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč Do 35 000 Kč
   Labioplastika v lokální anestezii Cena je uvedena pouze... Od 10 000 Kč Do 25 000 Kč
Úprava dvorců a bradavek Cena je uvedena pouze... Od 6 500 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) Cena je uvedena pouze... Od 3 000 Kč
Výměna implantátu cena je orientační bez DPH Od 50 000 Kč
Vyjmutí implantátu Cena je uvedena pouze... Od 20 000 Kč
Zmenšení prsou cena je orientační bez DPH Od 36 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) cena je orientační bez DPH Od 30 000 Kč
   Zvětšení prsou implantáty B-lite Cena je uvedena pouze... Od 40 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 10 000 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip Cena je uvedena pouze... Od 20 000 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou Cena je uvedena pouze... Od 5 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Vouchery

Tento lékař nebo klinika vystavuje na svoje služby věrnostní vouchery! Jak je získat? Je to velmi jednoduché: Stačí nahrát fotografie k recenzi zákroku, který jste u lékaře podstoupili.

Podmínky získání voucheru:

 • Vložte k zákroku u tohoto lékaře či kliniky novou recenzi s fotkami.
 • Fotky musí být autentické a musí se týkat zákroku, který jste u lékaře skutečně podstoupili.V případě, že fotky nebudou vztažené k zákroku, voucher bude zneplatněn ze strany Estheticonu (zprostředkovatele).
 • Za každou vloženou fotku, která splňuje popsané podmínky, nabývá voucher hodnotu 100 Kč, jeho nejvyšší hodnota může být 1 000 Kč.
 • Do voucheru se započítává maximálně 10 vložených fotek na 1 recenzi.
 • Voucherů můžete mít hned několik - pokud jste absolvovali 2 zákroky a vložíte 2 recenze, každé s 10 fotkami, získáte 2 vouchery s maximální hodnotou!
 • Voucher je platný 1 rok od data vystavení. Platnost je možné prodloužit nahráním dalších fotek k recenzi, případně vložení nové recenze s fotkami k dalšímu zákroku.
 • Všechny vouchery jsou přenosné - můžete je jednoduše darovat svým blízkým.

Podmínky čerpání voucheru ze strany poskytovatele (lékaře/kliniky):

Vouchery lze uplatnit i pro úhradu ceny konzultace.
Vouchery lze uplatnit pro uplatnění max. 15% slevy z celkové ceny výkonu.

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Adresa
Na břevnovské pláni 1309/33
Eleganz Clinic s.r.o.
16900 Praha
Praha 6
Česká republika

 • 99% do 1 dne 4
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů