MUDr. Zbyněk Popelka

MUDr. Zbyněk Popelka

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykovo nám. 2667, Pardubice, Pardubický kraj
MUDr. Zbyněk Popelka
MUDr. Zbyněk Popelka
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zbyněk Popelka je lékař a oftamolog, působící v okrese Pardubice. Vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové kde studium úspěšně zakončil promocí v roce 1993. Má atestaci v oboru oftalmologie. Rozvíjí svojí lékařskou praxi v oboru očí pod registrovaným názvem BRILANT Optik. S již nékolikaletou praxí v jeho oboru, zajištuje co nejlepší pomoc a léčbu vašeho problému.

KlinikaBRILANT Optik sev soutěži o nejlepší ordinaci v České republice ORDINACE ROKU 2021 v čele sMUDr. Zbyněkem Popelkou umístila na 2. místě v kategorii Oční ordinace.

MUDr. Zbyněk Popelka zajišťuje diagnostiku a léčbu očních va, jako je myopie, což je obor zaobírající se krátkozrakostí. Dále se specializuje na hypermetropie tedy dalekozrakost. Také se zaměřuje na astigmatismus. Mezi nejčastější činnosti jeho práce patří aplikace kontaktních čoček, problémy se šilháním a mnohé další. Časté zákroky jsou průplach slzných cest, vyšetření citlivosti na kontrast, vyšetření zrakové ostrosti do blízka a vyšetření zrakové ostrosti do dálky.

BRILANT Optik s.r.o,. kde pracuje MUDr. Zbyněk Popelka, se zaobírá hlavně léčebnou péči v oboru oftalmologie. Diagnostikuje a léčí zde onemocnění a vady očí. Je zde zařízení nejlepší kvality jako třeba bezkontaktní tonometr, který měří nitrooční tlak. Autorefraktometr, který měří oční vady. Automatický perimetr zase měří rozsah a citlivost zorného pole. A v neposlední řadě non-mydriatická fundus kamera a OCT.

BRILANT Optik s.r.o. naleznete na ulici Masarykovo náměstí číslo 2667 v Pardubicích.

Ordinační hodiny v této ordinaci jsou pravidelně každé pondělí a úterý od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 14:00 středa je poradna a čtvrtek se ordinuje od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 14:00 v pátek od 8:00 do 12:00. Do ordinace pana doktorase dostanete snadno jak autem tak městskou dopravou. Vždy je lepší se předem domluvit na návštěvě.

U jednoduchých ošetření je možné okamžité vyšetření,na speciální zákroky je nutné seobjednat.

Ordinační hodiny:

  • Pondělí: 8,00 - 14,00
  • Úterý: 8,00 - 14,00
  • Středa: 8,00 - 14,00
  • Čtvrtek: 8,00 - 14,00
  • Pátek: 8,00 - 14,00

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.