1. Zlínské laser centrum

1. Zlínské laser centrum

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2. května 3070, Zlín, Zlínský kraj
1. Zlínské laser centrum
1. Zlínské laser centrum
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

I. Zlínské laser centrum je soukromé zařízení, které provádí laserové zákroky z oblasti plastické a estetické chirurgie. Kromě těchto dvou oborů se také věnuje laserovým zákrokům cévní chirurgie.

Klinika je nejstarším pracovištem a patří mezi nejvybavenější laserová centra v České republice. I. Zlínské laser centrum získalo v roce 2000 akreditaci od České lékářské společnosti J. E. Purkyně. Dostalo se tak mezi 5 pracovišť v České republice, které mají tuto akreditaci.

Mezi nejčastěji prováděné zákroky na této klinice patří epilace laserem a odstranění kožních výrůstků a nerovností. Dále si je pacienti vyhledávají kvůli přirozeným výsledkům po aplikaci injekčních výplní. Převážně zde pracují s botulotoxinem a kyselinou hyaluronovou.

Plastická chirurgie

Mezi specialisty, kteří se na klinice věnují plastické chirurgii patří: MUDr. Pavel Novák, MUDr. Zdeněk Dvořák PhD. a MUDr. Tomáš Výška. Klinika nabízí zákroky jako lifting čela, úpravy jizev, liposukci, plastiku prsou, plastiku ušních boltců a plastiku očních víček.

Estetická chirurgie

V rámci estetické chirurgie se na klinice zabývají řešením jizev, vrásek, ohňů, žilek na končetinách, dále se věnuji gynekologickým zákrokům, epilacím a injekčním výplním.

Lasery

Velkou předností této kliniky je, že nepoužívají jeden typ laseru. Naopak, na různé zákroky mají i několik typů laserů. Právě proto, aby se mohla zvolit ta nejvhodnější léčba a ošetření pro konkrétní problém. Klinika používá tyto lasery:

1. Nízkovýkonné lasery:

- používají se k hojení a biostimulaci tkáně

2. Vysokovýkonné lasery:

  • Cévní KTP laser (léčba žilek, cévních znamének, ošetření překrvených jizev, atd.)
  • Ebiový laser (odstraňuje kožní nerovnosti, jemné vrásky a řeší korekce jizev)
  • Rubínový laser (odstraňuje permanentní make-up, tetování, pigmentace kůže)
  • CO2 laser - celkem jsou zde tři typy (korekce jemných a středních vrásek, odstranění větších kožních nerovností, odstranění chrápání korekcí měkkého patra, léčba změn na děložním čípku, léčba a odstranění hemeroidů)
  • Laser LEDA (používá se při epilaci ochlupení)

Nová adresa

od 1.12.2007 nová adresa: 2.května 3070, Zlín

Klinika sídlí v bývalé továrně na boty Lacina. Vchod do budovy je v úzké jednosměrné uličce Padělky I. Do uličky se vjíždí z ulice Sokolská.

od 1.12.2007 nová adresa: 2.května 3070, Zlín

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (5)

5.0
5 Recenzí · 100 % doporučuje

S klinikou jsem maximálně spokojena. Úžasné sestřičky, milé, vstřícné, krásné. Za mě je TOP MUDr. Kudrna, který je příjemný, lidský a milý. Všem vřele doporučuji

Kompletní příběh (Liposukce):
Liposukce podbradku, MUDr.Pavel Novák
Zvětšení prsou

K panu doktorovi jsem šla na plastiku prsou, která dopadla skvěle! Prsa jsou přesně tak, jaká byla moje představa, dokonce ještě lepší. Personál kliniky je moc milý, sestřičky jsou ochotné a trpělivé. Myslím, že v určité době po operaci jsem byla tro...Číst dál

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace prsu Dr. Dvořák

Skvělý přístup, profesionální jednání. Doporučuji.

Měl jsem v obličeji popraskané žilky, proto jsem se rozhodl pro tuto kliniku a udělal jsem dobře, přátelský a vstřícný přístup pana doktora mě překvapil a mile potěšil.Můžu jen doporučit, zákrok mě pomohl a jsem spokojený.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.