Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsou hrazené ZP

Sanchelina
30. 3. 2009 · Poslední odpověď: 30. 3. 2009

Dobrý den, je mi 29 let a mám již od puberty problém s velkými prsy. Moje konfekční velikost spodního prádla je 85F, ale před časem jsem si objednala podprsenku 85G a nebyla mi, tudíž jsem to začala řešit. Mám také již delší dobu problémy se zády, které řeším masážemi. Dále mě bolí krční páteř, pobolivá hlava. Nemohu aktivně sportovat, v létě mám opruzeniny pod prsy. Jsou mi nepříjemné pohledy od mužů, kteří místo do očí mi koukají do výstřihu. Chtěla bych operaci hradit zdravotní pojišťovnou, pokud to samozřejmě půjde. Jsem na MD, tudíž si operaci dovolit nemohu. Co mi poradíte? Moc děkuji za Vaše názory a zdravím Sanchelina.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
se svými potížemi s krční páteří navštivte nejdříve neurologa,popř.ortopeda a s jejich doporučeními se dostavte na plastickou chirurgii,která má smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou.LK
Praha . 30. 3. 2009
Hezká manažerská rada.... Dobrý den, jak píšete, jste z Olomouckého regionu. Navštivte plastickou chirurgii ve fakultní nemocnici Olomouc, kde mají smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Tam Vás lékaři vyšetří a pokud to půjde jistě provedou operaci na účet zdravotní pojišťovny. Další nejbližší možnost je fakultní nemocnice Brno. s pozdravem dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 3. 2009
Dobrý den,
jsme privátní klinika, zákrok lze hradit i na splátky. To by Vám mohlo pomoci, úvěr si můžete vzít i na manžela. Cena zákroku 49 990 Kč (vše zahrnuto).
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 6. 2008
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2012
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Zmenšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2010
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2013
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi