Zmenšení prsů hrazené pojišťovnou

Zmenšení prsů hrazené pojišťovnou

Michaela  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, ráda bych se zeptala na dobrou kliniku, která by mi umožnila zmenšení prsů hrazené pojišťovnou. Jsem ze severních Čech, ale nechci do Ústí nad Labem. Velikost košíčků mám z portálu astratex ověřenou K a i tak mi podprsenka úplně nesedí. V Triole mi řekli, že bohužel takovou velikost nemají. Takže doufám, že nárok mám. Teď už jen najít kliniku. Velice děkuji
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4318 odpovědí
  • 1219 Likes
Redekční mammaplastiky provádí na pojišťovnu velká smluvní pracoviště - v Praze Bulovka, Vinohrady, dále v Hradci Králové, Tuším i v Pardubicích, v Plzni a podobně. Jsou k tomu nutná doporučení ortopedické, neurologické,, ale záleží na plastickém chirurgovi a revizním lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí
  • 3 odpovědí
Velice Vám děkuji! Přesně takovou odpověď jsem potřebovala!
Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou  |  Premium member  |  Vysoké nad Jizerou
  • 69 odpovědí
  • 43 Likes
Velká prsa nejsou důvod ke zmenší na pojišťovnu . Musíte mít zdravotní obtíže .
Nejblíže k vám jsme asi my, Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie , Vysoké nad Jizerou . Máme smlouvy se všemi pojišťovnami na tento typ operace . Zajděte si za revisním lékařem vaší pojišťovny a chtějte na papíře vypsané , co všechno chce pojišťovna ke schválení operace . Obvykle se žádá : výška, váha , ne obezita , ale normální BMI , mammologické vyšetření , vyšetření ortopedem , rehabilitačním lékařem , potrvzení o dlouhodobém neúspěšném léčení pro jasně definované zdravotní obtíže , RTG nález na krční, hrudní pateři .
Celý stav pak ještě zhodnotí plastický chirurg .

Srdečně zdravím , prim dr Alena Schmoranzová
  • 3 odpovědí
Paní primářko, velice Vám děkuji za odpověď. Zhruba dva roky si platím pravidelne masáže kvůli obtížím se zády. Nyní po druhém porodu v lednu 2019 se mi záda zhoršily. Dostala jsem léky na uvolnění zad a další rehabilitace. Mám hotový rentgen zad, mám doporučení od neurologa a ortopeda. Potvrzení od rehabilitačního lékaře o placených masážních a nyní chodím na další cvičení se zády. Ale zajímalo mě, kde se dá operace vyřídit přes pojišťovnu. Pravděpodobně se pokusím vyřídit operaci v některé z pražských klinik. Děkuji
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 530 odpovědí
  • 154 Likes
Dobrý den,
pro zmenšení prsů s úhradou zdravotního pojištění musíte najít zařízení, které má na tento výkon s Vaší pojišťovnou na tento zákrok smlouvu. I tak není zákrok hrazený automaticky a potřebujete doporučení neurologa, mammologa a ortopeda , která se přiloží k žádosti reviznímu lékaři Vaší pojišťovny a pokud souhlasí lze zákrok provést. Soukromé kliniky obvykle zákrok s úhradou ze zdravotního pojištění neprovádějí.

S pozdravem

Kulhánek
  • 3 odpovědí
Velice Vám všem děkuji za odpovědi. Dva roky si platím masáže kvůli bolestem zad, mám doporučení od neurologa a ortopeda vyřízené a chodila jsem i na rehabilitace kvůli zadum. Vše vyřizují s pomocí prakticke lékařky, teď mi řekla, že bych si měla domluvit konzultace, tak jsem se snažila zjistit kde.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 500 odpovědí
  • 129 Likes
Dobrý den,
kolegové mají pravdu. Pojišťovna zákrok uhradí v případě, že budete mít doporučení od ortopeda, neurologa, či psychiatra, jak již bylo uvedeno. Doporučuji se obrátit na pracoviště, které má smlouvu s Vaší pojišťovnou. Na základě vyšetření podá plastický chirurg žádost na revizního lékaře dané pojišťovny s požadavkem na proplacení.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
www.yesvisage.cz

Související recenze a zkušenosti

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí