Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsů hrazené pojišťovnou

Michaela812204
Michaela812204
12. 6. 2019 · Poslední odpověď: 13. 6. 2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dobrou kliniku, která by mi umožnila zmenšení prsů hrazené pojišťovnou. Jsem ze severních Čech, ale nechci do Ústí nad Labem. Velikost košíčků mám z portálu astratex ověřenou K a i tak mi podprsenka úplně nesedí. V Triole mi řekli, že bohužel takovou velikost nemají. Takže doufám, že nárok mám. Teď už jen najít kliniku. Velice děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 13. 6. 2019
Dobrý den,
kolegové mají pravdu. Pojišťovna zákrok uhradí v případě, že budete mít doporučení od ortopeda, neurologa, či psychiatra, jak již bylo uvedeno. Doporučuji se obrátit na pracoviště, které má smlouvu s Vaší pojišťovnou. Na základě vyšetření podá plastický chirurg žádost na revizního lékaře dané pojišťovny s požadavkem na proplacení.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
*********
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 13. 6. 2019
Dobrý den,
pro zmenšení prsů s úhradou zdravotního pojištění musíte najít zařízení, které má na tento výkon s Vaší pojišťovnou na tento zákrok smlouvu. I tak není zákrok hrazený automaticky a potřebujete doporučení neurologa, mammologa a ortopeda , která se přiloží k žádosti reviznímu lékaři Vaší pojišťovny a pokud souhlasí lze zákrok provést. Soukromé kliniky obvykle zákrok s úhradou ze zdravotního pojištění neprovádějí.

S pozdravem

Kulhánek
Velká prsa nejsou důvod ke zmenší na pojišťovnu . Musíte mít zdravotní obtíže .
Nejblíže k vám jsme asi my, Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie , Vysoké nad Jizerou . Máme smlouvy se všemi pojišťovnami na tento typ operace . Zajděte si za revisním lékařem vaší pojišťovny a chtějte na papíře vypsané , co všechno chce pojišťovna ke schválení operace . Obvykle se žádá : výška, váha , ne obezita , ale normální BMI , mammologické vyšetření , vyšetření ortopedem , rehabilitačním lékařem , potrvzení o dlouhodobém neúspěšném léčení pro jasně definované zdravotní obtíže , RTG nález na krční, hrudní pateři .
Celý stav pak ještě zhodnotí plastický chirurg .

Srdečně zdravím , prim dr Alena Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 6. 2019
Redekční mammaplastiky provádí na pojišťovnu velká smluvní pracoviště - v Praze Bulovka, Vinohrady, dále v Hradci Králové, Tuším i v Pardubicích, v Plzni a podobně. Jsou k tomu nutná doporučení ortopedické, neurologické,, ale záleží na plastickém chirurgovi a revizním lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2012
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2009
Abdominoplastika
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2013
Gynekomastie
Žádné odpovědi
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Změna pohlaví
Žádné odpovědi
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi