Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hojení po obřízce

tomas83
23. 1. 2010 · Poslední odpověď: 3. 2. 2010

dobry den, pred cca 14 dny jsem podstoupil castecnou obrizku. otok uz splasknul. na prave strane pri lehkem stahnuti kuze penisu je videt uz rez a par stehu, na leve jeste ne. mam strach si stahnout predkozku celou, abych tomu nejak neublizil a pripada mi to docela bolestive. hygiena zatim vodou a parkrat i lehce mydlem, ale ne celeho zaludu. ve stehu uzdicky to docela poboliva. steh mi zatim nevypadnul zadny. mazu si to dermazulenem. ze spod na venkovni strane se mi po operaci delalo neco jako modrina-podlitina, pomohlo mazani heparoidem, ktery jsem mel doma, vsaknulo se to asi po 5 dnech. parkrat jsem mel erekci a nepatrne mi to krvacelo, neni to prijemne. mam strach aby pri nahodne erekci nepopraskal rez a stehy, asi tyden po operaci jsem byl v klidu, ted mam nastoupit do prace. mam kontaktovat operatera nebo je to bezny stav. za jak dlouho bezne stehy vypadnou a je mozne zacit se sexem. diky za odpoved.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 24. 1. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den, pokud bylo užito vstřebatelných stehů, tyto vypadávají během 3-4 týdnů. Plně zpevněná jizva je po 5 týdnech. Ale pokud máte obavy je kontrola lékařem zcela na místě. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
27. 1. 2010
Dobrý den, po 14 dnech ještě není možné definitivně hodnotit výsledek, otok i asymetrie může trvat, vstřebatelné stehy se uvolní po cca 3 týdnech. Pro Vás bude i dobré zkontaktovat, třeba jen telefonicky operatéra. Dr.Pachman
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 1. 2010
Souhlasím s kolegou Paděrou. Uklidněte se vyšetřením svého operatera. Ale jinak se domnívám, že je to vše ASI v normě. Jste moc brzo na to, to hodnotit. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Korekce estetiky obřízky

Devard
Devard
13. 5. 2019 · Poslední odpověď: 14. 5. 2019

Dobrý den, absolvoval jsem obřízku kvůli fimóze a zkrácené uzdičce na doporučení urologa, pracoviště záměrně neuvedu. Výsledek, co se týká estetiky, je pro mě zklamáním - jako by mě operovali dva chirurgové, každý z jedné strany. Jedna strana penisu OK, do hladka, druhá uskočená s nehezkou "hranou", viz foto. Po uzdičce mi na penisu zůstal jakýsi výstupek. Chci se zeptat na možnost korekce, zda ještě za "čerstva" (jsem cca 4 týdny po zákroku), nebo kdy je optimální doba, popř. zda-li je to vůbec možné a jakou metodou, zda by šlo o de facto novou obřízku. Jsem ochotný dojet kamkoliv.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 14. 5. 2019
Dobry den, jste krátce po zákroku, je rozumné ještě vyčkat a jizvu masírovat, stav se ještě upraví.zdravi dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2016
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2017
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 6. 2016
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 1. 2023
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 12. 2022
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 2. 2023
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 1. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi