Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vystouplá brada

rachel_r143498
22. 10. 2012 · Poslední odpověď: 24. 10. 2012

Dobrý den, nelíbí se mi moje vystouplá brada, po každé když někdo na mě kouká z profilu přeji si abych byla neviditelná. Přiložila jsem foto. Co byste mi poradili? Jaký postup by byl nejlepší? Předem děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
24. 10. 2012
Dobry den,
ta brada by se dala v lokalni anestesii laserlipo napravit
zaslete foto prosim primo
dekujeme
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobry den, zde bych videl jako nejvhodnejsi operacni plastiku bradoveho vybezku zbrousenim.

Mejte se hezky

MUDr. Petr PACHMAN

Související dotazy

Dlouhá spodní čelist

skvelejzivot140932
skvelejzivot140932
8. 10. 2012 · Poslední odpověď: 9. 10. 2012

Dobrý den, nelíbí se mi moje brada, pořád se mi krabatí a navíc mám ještě hrozně dlouhou kostnatou čelist-spodní...dá se s tím něco dělat? Už jsem na jedný operaci byla-posunutí obou čelistí, plastika brady..ale porad se mi to zda dlouhy...dá se udělat ještě jedna operace? dekuji moc za odpoved.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 10. 2012
Ideální je opět navštívit svého operatera, ten ví nejlépe jak to operoval, kde co je a již není a podobně. Předchozím výkonem už byla narušena anatomie příslušné krajiny.
Pokud byste k němu nechtěla, což by byla škola, pak vyberte jednoho z nás. Rozhodně to chce zkušeného plastického chirurga. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi