MUDr. Milan Bartášek

MUDr. Milan Bartášek

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Čechovská 57, Příbram, Středočeský kraj
MUDr. Milan Bartášek
MUDr. Milan Bartášek
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Milan Bartášek je specialista v oboru chirurgie. V roce 1993 úspěšně dokončil studium na 2. Lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Již během studia na univerzitě se zaměřoval zejména na cévní chirurgii. V tomto směru poté podnikl také několik zahraničních stáží, kde se zejména v Německu a USA věnoval práci na klinikách, jež se blíže specializovaly na cévní chirurgii. Poté, co odpromoval, začal pracovat na Oddělení chirurgie v nemocnici v Příbrami, a to jako sekundární lékař. Zde také  v roce 1996 složil atestaci I. stupně v oboru všeobecné chirurgie. V roce 2002 v této oblasti získal také atestaci II. stupně. Během svého působení byl rovněž členem speciálního týmu, který se zaměřoval přímo na laparoskopické operace. Od roku 2005 pracuje jako vedoucí lékař a ordinář na soukromé klinice. Od České lékařské komory získal licenci pro výkon lékařské praxe i odborného garanta v oblasti cévní chirurgie. Aktivně publikuje v odborné literatuře, také přednáší a školí, jak u nás, tak za hranicemi. Účastní se různých kongresů i sympozií. Spolupracuje s dalšími odborníky při zavádění metody VNUS Closure v České republice.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Milan Bartášek se specializuje na laparoskopické operace cév a od roku 2002 se zaměřuje na operace křečových žil pomocí endovaskulárního laseru, které jsou neinvazivní. Je jedním z lékařů, jež je vyškolen na provádění metody VNUS Closure, což je radiofrekvenční metoda sloužící k léčbě křečových žil.

Naše ordinace

Dnes působí MUDr. Milan Bartášek na klinice BB Klinik v Příbrami a v Nemocnici Na Homolce. V rámci BB Klinik spolupracuje s dalšími chirurgy, například s MUDr. Karlem Benešem, specialistou cévní chirurgie. Mezi další odborníky BB Klinik patří MUDr. Zdislav Šťovíček, vedoucí lékař radiodiagnostického centra.

BB Klinik, s. r. o.

BB Klinik je soukromé zdravotnické zařízení v Příbrami, které nabízí služby v oblastech chirurgie, radiodiagnostiky, rehabilitace a dalších oborů. Jedná se o moderně vybavené zařízení umístěné v rámci III. Polikliniky v Příbrami - Zdaboř. Působí zde lékaři s mnohaletými zkušenostmi a praxí ve svých oborech.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 550

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Jsem moc spokojená

Kompletní příběh (Křečové žíly):

U pana doktora jsem byla kvůli odstranění křečových žil, dočetla jsem se, že je specialista a potvrdilo se mi! Jsem ráda, že jsem šla k němu, jsem moc spokojená s výsledkem i s celkovou péčí.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (5)

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.