Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 7 odpovědí

MUDr. Milan Bartášek

Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Klinika Laser Esthetic
SILVER BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Milan Bartášek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Milan Bartášek již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Milan Bartášek - Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha

Motto:

Vysoká profesionalita je hlavní a stálou hodnotou celého týmu Kliniky Laser Esthetic.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČAS - Česká angiologická společnost
  • ČChS - Česká chirurgická společnost
  • ČSKVCH - Česká společnost kardiovaskulární chirurgie

Uvítání

MUDr. Milan Bartášek v roce 1993 úspěšně dokončil studium na II. Lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Již během studia na univerzitě se zaměřoval zejména na cévní chirurgii. V tomto směru poté podnikl také několik zahraničních stáží, kde se zejména v Německu a USA věnoval práci na klinikách, jež se blíže specializovaly na cévní chirurgii. Poté, co odpromoval, začal pracovat na Oddělení chirurgie v nemocnici v Příbrami, a to jako sekundární lékař. Zde také  v roce 1996 složil atestaci I. stupně v oboru všeobecné chirurgie. V roce 2002 v této oblasti získal také atestaci II. stupně. Během svého působení byl rovněž členem speciálního týmu, který se zaměřoval přímo na laparoskopické operace. Od roku 2005 pracuje jako vedoucí lékař a ordinář na soukromé klinice. Od České lékařské komory získal licenci pro výkon lékařské praxe i odborného garanta v oblasti cévní chirurgie. Aktivně publikuje v odborné literatuře, také přednáší a školí, jak u nás, tak za hranicemi. Účastní se různých kogresů i sympozií. Spolupracuje s dalšími odborníky při zavádění metody VNUS Closure v České republice. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dnes zastává MUDr. Milan Bartášek funkci vedoucího lékaře cévní chirurgie na klinice Laser Esthetic. Specializuje se na laparoskopické operace cév a od roku 2002 se zaměřuje na operace křečových žil pomocí endovasculárního laseru, které jsou neinvazivní. Je jedním z lékařů, jež je vyškolen na provádení metody VNUS Closure, což je radiofrekvenční metoda sloužící k léčbě křečových žil. 

Naše ordinace

Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie Laser Esthetic se nachází v Praze 1. A kromě zmíněných oblastí poskytuje péči také v oboru cévní chirurgie. Lékařské služby nabízí vylepšení zdraví i vzhledu. Profesně se klinika snaží dále rozvíjet a rozšiřovat své služby. Součástí kliniky jsou nejmodernější přístroje, také vysoce specializovaní lékaři. Potrpí si zde na nadstandardních léčebných metodách a individuálním přístupu. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Léčba křečových žil (varixů) Od 19 500 Kč
   Laserová operace křečových žil
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA Od 19 500 Kč
   Radiofrekvenční ablace křečových žil Od 29 000 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 1 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Chirurgii mám rád…
8.3.2010

Patří mezi několik málo odborníků u nás, kteří se věnují odstranění křečových žil radiofrekvenční technikou. Pracuje na pražské...

Napište nám

Adresy

Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Adresa
Washingtonova 17
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika