MUDr. Mária Hlavatá

MUDr. Mária Hlavatá

Žádné recenze
Ohodnotit
Jeseniova 786/60, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Mária Hlavatá
MUDr. Mária Hlavatá
Žádné recenze

Informace

MUDr. Mária Hlavatá úspěšně absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě. Během svého lékařského působení zdárně složila atestaci I. stupně v oboru dermatologie, přímo z korektivní dermatologie. Rovněž v tomto oboru získala i atestaci II. stupně. V Centru estetické medicíny na Klinice GHC v Praze působila jako kožní dermatoložka. Později byla zástupkyní primáře Kožního oddělení NZZ v Praze 4. Od roku 2007 se věnuje práci v Aura Medical Clinic, s.r.o. Je držitelkou několika certifikátů, a to pro práci s lasery, dále certifikátu pro práci s IPL laserem, RF, pro aplikaci injekčních implantátů či botulotoxinu. Také certifikátu pro mezoterapii, chemický peeling, injekční lipolýzu nebo karoyterapii, Aptos a digitální dermatoskopii. Rovněž se zúčastnila řady studijních pobytů, například ve Švýcarsku, Nizozemí, Velké Británii, Francii či Irsku. Často a pravidelně navštěvuje různá mezinárodní školení a kongresy. Má licenci pro výkon funkce odborného garanta a vedoucího lékaře v oblasti dermatovenerologie, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Je členkou několika odborných společností a hovoří pěti jazyky.

V nynější době zastává MUDr. Mária Hlavatá v centru Aura Medical Clinic funkci dermatologa. Blíže se specializuje na nejnovější metody laserové medicíny, také korektivní dermatologie. V tomto směru má bohaté zkušenosti. Mimo to se zabývá i konzervativní léčbou alopecie.

Centrum regenerativní a estetické medicíny Aura Medical, s.r.o. se nachází v Praze 3. Nabízí komplexní péči v oblasti klasické, ale i estetické medicíny. Centrum si zakládá na využívání nenovějších metod a procedur, které mají minimální vliv na organismus a zdraví člověka. Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení, jehož vedoucím lékařem je uznávaný MUDr. Peter Hajduk. Celý tým lékařů Aura Medical Clinic se skládá z profesionálních a kvalifikovaných odborníků, jež své vědomosti a další dovedonosti rozvíjejí na různých kongresech, kurzech a seminářích. Centrum poskytuje ambulantní i nadstandardní péči, také možnost tzv. jenodenní chirurgie. Samozřejmostí je vstřícný přístup ke klientům.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.