MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

(46 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Bulharská 29, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 69 hodin
MUDr. Evžen Trupar Ph.D.
MUDr. Evžen Trupar Ph.D.
(46 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 2749 návštěv profilu

Plastický chirurg MUDr. Evžen Trupar, Ph. D. v roce 1998 zdárně odpromoval na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. V roce 2001 nastoupil do Fakultní nemocnice Brno, a to přímo na tamější Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie. Zde v letech 2007 a 2008 působil dokonce jako vedoucí lékař na Oddělení rekonstrukční chirurgie. V roce 2001 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie, o pět let později v tomto oboru složil i atestaci II. stupně. Ve FN Brno se také podílel na operacích v oblasti plastické chirurgie a mikrochirugie nebo na výuce studentů Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity. Od roku 2006 provozuje vlastní privátní praxi. V roce 2010 úspěšně absolvoval postgraduální studium na Lékařské fakultě MU v Brně. Zůčastnil se rovněž řady pracovních pobytů a stáží. Působil na Klinice plastické a estetické chirurgie ve FN u Svaté Anny v Brně, dále na Klinice plastické chirurgie ve FN Královské Vinohrady v Praze, také ve FN Na Bulovce v Praze. Kromě toho pracoval pro Welbeck Hospital v Londýně, Clinique Elysée Montaigne v Paříži a Akademikliniken ve Stockholmu. Aktivně publikuje v odborných časopisech, je autorem i spoluatorem několika přednášek na sympoziích.

Dr. Trupar se věnuje širokému spektru operací v oblasti plastické a estetické chirurgie. Blíže se zaměřuje zejména na plastické operace očních víček, zvětšování ňader, otoplastiku a mikrokanylovou tumescentní liposukci, která je oproti klasické liposukci šetrnější, rovněž rekonvalescence je rychlejší. V současné době je vedoucím lékařem soukromé praxe Human Beauty, s.r.o., jež se nachází v Lékařském domě Laurea v Brně.

MUDr. Trupar věnuje největší pozornost vstupní konzultaci. Také naslouchá klientům a neslibuje nereálné. Snaží se vždy upozornit na rizika, která mohou během zákroku nastat. Jeho prioritou je bezpečnost a kvalita poskytovaných služeb.

Plastická chirurgie Human Beauty, s.r.o. poskytuje nadstandardní služby a špičkovou péči v oblasti plastické chirurgie a chirurgie estetické. Součástí kliniky je kvalifikovaný tým zkušených lékařů, zdravotních sester i asistentek. Samozřejmostí je příjemné prostředí a vstřícný, individuální přístup ke každému pacientovi.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2001

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (46)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Je to tři týdny, co jsem podstoupila plastiku horních víček. Jsem moc spokojená. Pan doktor Trupar je opravdu šikovný. Prostředí je příjemné, čisté. Jeho žena, se kterou komunikujete ohledně termínu...atd., je velmi milá a vstřícná.

Recenze, prsní implantáty, 330 ml kulaté

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Evžen Trupar Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (24)

Operace i hojení víček bez komplikací
Vynikající empatický přístup pana doktora Trupara, krerý si našel dostatek času a pozorné přítomnosti, jaký jsem u lékaře ještě nezažila. Operace i hojení proběhlo bez komplikací. Dnes se všichni diví, jak jsem úžasně omládla ??.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Požádejte: MUDr. Evžen Trupar Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (44)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (5)

Liposukce může zkrášlit i muže

Liposukce může zkrášlit i muže

Když se řekne liposukce, spojíte si ji spíš se ženami. V Brněnské privátní klinice Laurea, kde mají s liposukcemi i dalšími estetickými zákroky...
2. 3. 2022
Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Evžen Trupar Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!