MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

(47 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bulharská 29, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Evžen Trupar Ph.D.
MUDr. Evžen Trupar Ph.D.
(47 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Plastický chirurg MUDr. Evžen Trupar, Ph. D. v roce 1998 zdárně odpromoval na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. V roce 2001 nastoupil do Fakultní nemocnice Brno, a to přímo na tamější Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie. Zde v letech 2007 a 2008 působil dokonce jako vedoucí lékař na Oddělení rekonstrukční chirurgie. V roce 2001 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie, o pět let později v tomto oboru složil i atestaci II. stupně. Ve FN Brno se také podílel na operacích v oblasti plastické chirurgie a mikrochirugie nebo na výuce studentů Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity. Od roku 2006 provozuje vlastní privátní praxi. V roce 2010 úspěšně absolvoval postgraduální studium na Lékařské fakultě MU v Brně. Zůčastnil se rovněž řady pracovních pobytů a stáží. Působil na Klinice plastické a estetické chirurgie ve FN u Svaté Anny v Brně, dále na Klinice plastické chirurgie ve FN Královské Vinohrady v Praze, také ve FN Na Bulovce v Praze. Kromě toho pracoval pro Welbeck Hospital v Londýně, Clinique Elysée Montaigne v Paříži a Akademikliniken ve Stockholmu. Aktivně publikuje v odborných časopisech, je autorem i spoluatorem několika přednášek na sympoziích.

Dr. Trupar se věnuje širokému spektru operací v oblasti plastické a estetické chirurgie. Blíže se zaměřuje zejména na plastické operace očních víček, zvětšování ňader, otoplastiku a mikrokanylovou tumescentní liposukci, která je oproti klasické liposukci šetrnější, rovněž rekonvalescence je rychlejší. V současné době působí výhradně v Brně v rámci moderní renomované kliniky plastické chirurgie Leticia.

MUDr. Trupar věnuje největší pozornost vstupní konzultaci. Také naslouchá klientům a neslibuje nereálné. Snaží se vždy upozornit na rizika, která mohou během zákroku nastat. Jeho prioritou je bezpečnost a kvalita poskytovaných služeb.

Plastická chirurgie Human Beauty, s.r.o. poskytuje nadstandardní služby a špičkovou péči v oblasti plastické chirurgie a chirurgie estetické. Součástí kliniky je kvalifikovaný tým zkušených lékařů, zdravotních sester i asistentek. Samozřejmostí je příjemné prostředí a vstřícný, individuální přístup ke každému pacientovi.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Převodem

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2001

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (47)

5.0
47 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

Dne 5.4 jsem absolvovala operací horních viček opravdu na tisíc procent nemám co dodat vřele doporučuji pana doktora má zlaté ruce vřele doporučuji.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.
MUDr. Evžen Trupar Ph.D. · 17. 4. 2024

Dobrý den,
velice vám děkuji za krásnou recenzi. Za celý tým - jsme šťastní, když jsou naši klienti šťastní a spokojení! děkuji.
dr. Trupar

Je to tři týdny, co jsem podstoupila plastiku horních víček. Jsem moc spokojená. Pan doktor Trupar je opravdu šikovný. Prostředí je příjemné, čisté. Jeho žena, se kterou komunikujete ohledně termínu...atd., je velmi milá a vstřícná.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (24)

spokojenost a doporučení
Byla jsem u pana doktora na zvětšení prsou. Pan doktor je mimořádně empatický a šikovný. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla podstoupit zákrok u něj. Výsledek je perfektní. Přeji spoustu spokojených pacientek a děkuji. Šromova
Zobrazit další příběhy

Obrázky (345)