MUDr. Ivana Úlehlová

MUDr. Ivana Úlehlová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sídliště 1100, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Ivana Úlehlová
MUDr. Ivana Úlehlová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ivana Úlehlová úspěšně absolvovala studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Během svého působení zdárně složila atestační zkoušku v oboru vnitřní lékařství i dermatovenerologie. Ve stejných oborech složila rovněž specializovanou způsobilost.

Vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou pro obor dermatovenerologie.

Lékařka působila na Dermatovenerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Na této klinice byla také součástí týmu lékařů v Melanomové komisi

V současné době provozuje Praktickou dermatologickou ambulanci v Praze 5 - Radotíně. Rovněž působí na Klinice laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie Laser Esthetic v Praze 1.

MUDr. Ivana Úlehlová se pravidelně účastní odborných kongresů konaných v rámci České republiky i v zahraničí. 

Je držitelkou certifikátu pro plazmové ošetření kůže pomocí přístroje Plazma Portrait, také pro radiofrekvenční ošetření pomocí přístroje eMatrix nebo pro aplikaci mikrodermabraze. Dále certifikátu, který ji opravňuje k provádění chemického peelingu, rovněž pro aplikaci Botoxu a Dysportu či výplňových materiálů značky Fortelis, Esthelis, Teosyal, Juvedérm, Perlane a Restylane. A v neposlední řadě vlastní certifikát od Společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP, díky němuž je způsobilá pro práci s barvivovými lasery, biostimulačním laserem, Nd:YAG laserem, alexandritovým laserem, erbiovým laserem, soft lasery a všemi výkonnými lasery.

Lékařka je členkou hned několika odborných medicínských organizací, a to například Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii ČLS JEP, Společnosti pro využití laseru v medicině ČLS JEP, České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a samozřejmě také České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

MUDr. Ivana Úlehlová plynule hovoří ruským jazykem, německým jazykem a anglickým jazykem.

Lékařka se ve své praxi specializuje zejména na oblast všeobecné dermatologie a estetické dermatologie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

perfektní práce

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.