Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hypertroficka jizva po operaci hornich vicek

Verunka1234
8. 3. 2024 · Poslední odpověď: 12. 3. 2024

Dobry den,chtela bych znat nazor jineho lekare. Jsem 7 tydnu po operaci hornich vicek. Na jednom oku se mi udelala nepekna jizva. Mam pres tu jizvu takovy previs,ktery mi i zpusobuje asymetrii oka. Takze jedno vicko vypada mensi. Jsem z toho nestastna. Doktor mi rekl,ze je to hypertroficka jizva a,ze mam stale delat tlakove masaze jeste 2-3 mesice. Bojim se,ze uz to tak zustane. Existuje třeba nejaka mast,vhodna na jizvu na oku a ktera by podporila hojeni teto jizvy,nebo je mozny laser? Dekuji za odpoved

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 12. 3. 2024
DOBRÝ DEN, VAŠE JIZVY PO OPERACI HORNÍCH VÍČEK JSOU JEŠTĚ VELMI NEZRALÉ. VHODNOU MASTÍ K MASÁŽÍM JE VITA-POS OČNÍ MAST, PROMASTÍ POKOŽKU A ZJEMNÍ JIZVU. JIZVY ZRAJÍ MINIMÁLNĚ PŮL ROKU, ZA SLUNNÝCH DNŮ JE VHODNÉ JE CHRÁNIT ANTI-UV FAKTOREM A SLUNEČNÍMI BRÝLEMI.SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
sedm týdnů po výkonu je skutečně příliš brzy na nějaké finální hodnocení. Jizva zraje podstatně déle a odstup 2-3 měsíců se mi jeví jako rozumný. Osobně se nedomnívám, že by byla nějaká mast schopna něco změnit. Laser určitě zkuste.
S pozdravem

Ivo Menšík
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 9. 3. 2024
Dobrý den,
lékař vám dal správné instrukce, provádějte masáže, jizvy se mohou hojit různě, jizvy zde zůstanou vždy, ale nebudou tak nápadné, pomocí masáží zesvětlají a změknou.
Opatrujte se
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2024
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2016
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 7. 2022
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 2. 2021
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi