Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Browlift či jiný zákrok

TerezaaH
16. 2. 2021 · Poslední odpověď: 19. 2. 2021

Dobry den,

Chtěla jsem se zeptat, jestli by byl pro mě vhodný browlift. Od mala mam vnější koutky oci směrem dolu a trápí mě to už velmi dlouho, proto jsem se rozhodla s tím něco udelat, proto jsem se chtěla obrátit na vás s dotazem, co by pro mě bylo nejlepsi, popřípadě zda by byla možná konzultace, dekuji za odpoved.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 19. 2. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Každé foto zkresluje, a ani zde nelze jednoznačně říci, zda-li jste skutečně vhodnou kandidátkou.
Nicméně z fotografie je trochu patrný mírný pokles obočí, který způsobuje relativní nadbytek kůže ve víčku. Přikláněl bych se k nějaké formě méně invazivního browliftu, který na naší klinice také nabízíme. V rámci bezplatné a nezávazné konzultace Vám také můžeme nabídnout i 3D vizualizaci před a po, abyste měla představu o výsledku. Určitě by bylo dobré zjistit kvalitu kůže, svalů, podkoží, zjistit stav kůže na víčkách, obočí atd.
Co bych zcela jistě nedoporučoval je v tak mladém věku operovat víčka, neboť právě pokles čela může být první známkou stárnutí.
Možností je určitě několik, nabízí se i např. niťový browlift, lze provést i operaci horních víček spolu s browliftem technikou SuPor Airo brow lift.
Pokud byste měla zájem o více informací, rádi Vás na naší klinice přivítáme. Termín konzultace Vám v případě zájmu nabídnou kolegyně na recepci.
Zdravím
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, Vedoucí lékař ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 16. 2. 2021
Dobrý den,
bohužel z Vaší fotografie nelze posoudit, nutné vyšetřit osobně. Doporučuji osobní konzultaci, kde na základě vyšetření lékař doporučí pro Vás vhodnou metodu. Na nezávaznou konzultaci se můžete objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Premium
Dobrý den,
podle přiložené fotografie nelze bohužel potvrdit nebo vyvrátit, zda by pro Vás byl vhodný browlift. V každém případě doporučujeme konzultaci u lékaře, který Vás prohlédne a doporučí tu nejlepší metodu, která vyřeší Váš problém. Pokud pro Vás je Plzeň ideálním řešením vzhledem k místu bydliště, můžete se na nás obrátit.

Váš Tým Medical Institute Care, s.r.o.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 11. 2022
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2015
Brow lift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 12. 2021
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 12. 2022
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 3. 2019
Mezonitě
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2018
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Odstranění znamének
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi