Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Browlift - operativni zvednutí vnější strany obočí

Mar1974
24. 11. 2022 · Poslední odpověď: 1. 12. 2022

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na zákrok browlift, konkrétně variantu kdy se zvedá pouze vnější strana obočí. Tu mám spadlou. Horní víčka mám již 3 roky odoperovaná, ale u vnějšího okraje oka mám převis. Dělá mi to i takové kulaté oko, které jsem dříve neměla. Doporučen mi byl na prestižní klinice browlift - buď s jizvou přímo v obočí (což nechci) nebo u kontury vlasů. Ráda bych s tím převisem něco trvalejšího udělala, ale zároveň se bojím viditelných jizev, protože jsem světlý typ a byly by asi hodně vidět. Fotografie k tomuto zákroku se nikde moc nedají najít. Lékař, u kterého jsem byla na konzultaci mi řekl, že mi žádné fotografie ukázat nemůže z důvodu ochrany soukromí pacientů. Jaký je Váš názor? Doporučil byste mi browlift? Máte zkušenosti s tím jak jsou pak jizvy viditelné? Je tento zákrok častý a máte s ním dobré zkušenosti ? Poraďte prosím. Děkuji Vám velice.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 1. 12. 2022
Nejlepší odpověď
DOBRÝ DEN, POVYTAŽENÍ ZEVNÍ ČÁSTI OBOČÍ BY BYLO ŘEŠENÍM, VZHLEDEM K TOMU, ŽE JIŽ OPERACI HORNÍCH VÍČEK A ODSTRANĚNÍ NADBYTKU KŮŽE MÁTE ZA SEBOU. JISTĚ OSOBNĚ KONZULTUJTE VYBRANÉ ESTETICKÉ PRACOVIŠTĚ.SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

na naší klinice provádí browlift MUDr. Menšík. Jizva je ve vlasaté části hlavy, tzn. že není vidět.
Zákrok se provádí v lokální anestezii, trvá cca 60-90 min. a stojí cca 14 tis. Kč.
Doporučujeme osobní konzultaci, na kterou Vás rádi objednáme na níže uvedených tel. číslech.
Při konzultaci vše proberete vč. upřesnění ceny a případně operaci přímo naplánujete.

S pozdravem

R. Ondráčková/recepce
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 29. 11. 2022
Dobrý den,
podle fotek, co jste poslal byste mohla mít operaci horních víček, neboť kůže horních víček na zeních částech již padá k řasám. Lift zevní části obočí toto nevyřeší, není možné obočí zvednou příliš nad nadobočnicový kostěnný oblouk.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi