Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika či jiná plastika genitálií

ZuzkaObercianova
8. 4. 2023 · Poslední odpověď: 22. 6. 2023

Dobrý den, od mládí mě trápí "znetvoření" v intimních partií.. Celkově vše "vytahané, ošklivé, veliké".. Nemám ani důvod proč je tato partie taková, neměla jsem za sebou porod ani nic jiného.. Jsem již dospělá, ale partnera jsem neměla, jelikož můj problém by asi žádný muž nerozdýchal. Nejenže se jedná o kosmetický problém, ale samozřejmě mě toto omezuje i v běžném životě. Prosím, jaká je možnost? Pomohla by vůbec labioplastika, když je vše ostatní tak "divné"? Nepotřebuji mít nic dokonalého, ale aby to bylo alespoň normální. V jaké cenové relaci bych se mohla pohybovat? Děkuji a omlouvám se za nechutné fotografie..

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Gynmeda
Žádné recenze
Brno . 22. 6. 2023
Dobrý den, pro přesnou domluvu doporučujeme přijít na osobní konzultaci,
je totiž třeba provést také podrobné vyšetření a na jeho základě poté rozhodnout, o jak rozsáhlý zákrok by se jednalo.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 25. 4. 2023
Dobrý den Zuzko, kontaktujte nás, na konzultaci se vše dozvíte.. :-) nebuďte smutná a hezký den přejeme! Formé clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 12. 4. 2023
Dobrý den,
mohla byste podstoupit operaci -labioplastiku, můžete se objednat ke konzultaci a pak naplánovat operaci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den Zuzi, ano to není problém, rádi vás objednáme.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2014
Modelace prsou
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi