Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povislé zevní koutky očí

Element5
Element5
6. 2. 2020 · Poslední odpověď: 12. 4. 2020

Dobrý den, jsem krátce po vyndání stehů z horních víček. Uvědomuji si, že výsledek se ještě bude měnit, ale přesto mi to nedá. Chtěla jsem zákrok podstoupit j jediného důvodu, a to jsou povislé zevní koutky očí. Doufala jsem v takové to ,,mandlové oko"( představa foto uprostřed), naopak z té vnitřní strany jsem kůži odstraňovat nechtěla a nebo úplně minimálně tak jak je nutné pro plynulou jizvu. Výsledek je jistě lepší, než před zákrokem, ale.... Na pravém oku je jizva výše a tím pádem mi to ještě zvyšuje vyklenutí vnitřní strany víčka( nevím, zda se upraví a změní v plynulý přechod) a nešťastná jsem především z vnějších koutků, které jsem si přála zvednout a nedošlo k tomu téměř vůbec. Nevím, jestli má představa byla nereálná- zdálo se mi, že není. První otázka zní- myslíte, že až jizva změkne, tak se změní i místo rýhy a bude přechod hezky plynulý? A druhá otázka- je nějak možné řešit zvednutí těch zevních stran(viz foto uprostřed)? Lifting bych nerada..jevilo se mi to tak, že by mělo stačit odstranit kůži víček, upravit sval a protáhnout jizvu vně. Nevím, co s tím a tolik jsem se těšila. Přikládám foto- dole nyní, uprostřed má představa, nahoře před. Děkuji moc za názory. Operace srovnala asymetrii, ale podpořila předchozí tvar očí -nikoliv vylepšila a protáhla oko.

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 6. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Ač nerad soudím z fotodokumentace, mám k celé situaci následující:
Především mladé oči, tuším že do 30 let věku. Tedy doba, kdy je kůže tažná a operace víček k ničemu moc není
Další věc je, že Vás měl operater předem poučit, že pokles zevních koutků blefaroplastika neřeší a vypnutím prakticky situaci vypíchne.
O jizvy bych se nebál, ty se do roka prakticky ztratí a pokud ne, lze je celkem úspěšně opravit.
K pokleslým zevním koutkům očním je třeba říci, že operace tzv na !mandlové oči" se jmenuje kantoplastika, kdy se povolí zevní okraj kantu a přifixuje se lehce výše od místa primárního úponu. Je to však tak riziková operace, že se kantrus nepřihojí, že se provádí prakticky jen úrazovým stavům a to ještě velmi zkušeným tandemem plastický chirurg a oční lékař. Ani lifting obočí spadlým zevním koutkům nepomůže.
To, že operace srovnala asymetrii je prima, to se stává málo kdy protože je kůže víček tak tenká, že se může časem stav vrátit zpět.
Moc jsem Vás asi nepotěšil, ale tak to vidím já a to dělám víčka více než 25 let....
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
měla jste hereditárně nízko u,ožené obočí, což způsobilo přebytek v oblasti horních víček, ten je vyřešený, ale postavení obočí vám samozřejmě zůstalo, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... . 30. 3. 2020
Dobry den event kratkodoba metoda ale miniinvazivni APTOS nitě,kouknete internet jedná se o miniinvazivni metodu pomoci specialnich niti ktere provedou lift oboci v mensim rozsahu co se tyce vykonu...mensi zatez bez operace ale vysledek je na cca 12 mesicu a je vhodne ho za tuto dobu opakovat...je to na zvazeni.Chorvát
obočí se v tomto případě neoperuje, jen se změní postavení obočí oproti víčku z řezu ve vlasech, máte-li zájem , objednejte se na konzultaci GHC
hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 2. 2020
Dobrý den,
výsledek zákroku vypadá velmi dobře. Doporučuji počkat, na celkové hodnocení je zatím velmi brzo.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 8. 2. 2020
Vážená krásná mladá klientko, výsledek operačního zákroku je excelentní, zbavil Vás asymetrie a otevřel oči. Žádný další operační výkon bych rozhodně nedoporučovala. ?SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 7. 2. 2020
Dobrý den, horní víčka máte udělaná hezky, ale Váš problém by vyřešil tzv. temporální lift.
Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 7. 2. 2020
Počkala bych nejméně 3 měsíce,víčka jsou ještě oteklá,těžší,co výsledek může zkreslovat.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
mýlila jste se diagnostickya tedy i terapeuticky , vaši představu by splnil výkon , který se jmenuje temporální lift, operace víček nemůže situaci zlepšit a postavení obočí ani kantopexe nezmění, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 4. 2015
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 4. 2021
Niťový lifting
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 8. 2021
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 5. 2014
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Injekční výplně
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 8. 2013
Neinvazivní lifting obličeje
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2016
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2017
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi