MUDr. Tomáš Utíkal

MUDr. Tomáš Utíkal

(19 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Vyhlídce 3902, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 44 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1141186171
MUDr. Tomáš Utíkal
MUDr. Tomáš Utíkal
(19 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4741 návštěv profilu

MUDr. Tomáš Utíkal promoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již od začátku své lékařské kariery se věnuje okuloplastické medicíně a provádí zákroky v horní a střední etáži obličeje. V této lékařské specializaci získal erudici na špičkových pracovištích v Česku i v zahraničí. Díky velkému počtu prováděných zákroků a zaměření se výhradně na oblast obličeje dosahuje špičkových výsledků srovnatelných s předními evropskými klinikami.

V roce 2000 získal atestaci I. stupně v oboru oftalmologie, v roce 2005 pak získal i atestaci II. stupně v tomto oboru. Od stejného roku navíc vlastní i primářskou licenci v oboru oftalmologie. Ještě tentýž rok začal vykonávat funkci zástupce primáře očního oddělení. Od roku 2016 vykonává funkci primáře očního centra ve Frýdku-Místku, Třinci a Novém Jičíně s akreditací 3. ( nejvyššího) stupně.

Nutno zmínit, že je členem hned několika odborných společností, a to jak českých, tak zahraničních. Mezi ně patří Česká lékařská komora, Česká oftalmologická společnost, Česká společnost refrakční a kataraktové chirurgie a Česká vitreoretinální společnost, dále také společnosti European Society of Cataract and Refractive Surgeons a American Academy of Ophtalmology.

Tento zkušený lékař se věnuje také přednáškové a publikační činnosti. Absolvoval i řadu prestižních kurzů a stáží – neustále si totiž prohlubuje své znalosti v oboru.

Zapomenout nesmíme ani na charitativní činnost – MUDr. Tomáš Utíkal je vedoucím projektu s názvem Vracíme zrak Africe. Tento projekt se zaměřuje na léčbu a kompenzaci očních vad v Malawi. Nutno zmínit, že MUDr. Tomáš Utíkal je zároveň i školitelem lékařů v Malawi – při něm se zaměřuje na operativní léčbu šedého zákalu.

V současnosti působí tento lékař v Centru estetické medicíny Niké Clinic. Toto zařízení nabízí široké spektrum služeb zaměřených na plastickou chirurgii, estetickou medicínu, laserová ošetření a injekční lipolýzu. Klinika dbá na individuální přístup ke každému klientovi či klientce, ale také na přiměřené ceny. Zároveň preferuje přirozené výsledky své práce. Zákroky jsou realizovány zkušenými lékaři, kteří mají dlouholetou praxi – MUDr. Tomášem Utíkalem a MUDr. Nikol Walicovou, která také vlastní atestaci II. stupně v oboru oftalmologie a absolvovala také celou řadu kurzů zaměřených na estetickou medicínu.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2000

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (19)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

OPERACE DOLNÍCH VÍČEK Velmi krásné a příjemné prostředí a odborník na vysoké úrovni. Nemám k tomu co dodat. Není se čeho bát.

Operace dolních víček proběhla v pořádku bez komplikací. Velmi milý lékar i sestřička.

Velmi příjemný průběh operace dolních víček, doprovázený panem primářem, sestřičkou, klidnou hudbou. po operaci výsledek mladistvý. Doporučuji

Po operaci horních víček jsem spokojena se svým vzhledem, cítím se mnohem sebejistěji

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Utíkal o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (12)

Požádejte: MUDr. Tomáš Utíkal o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Kliniky

Niké Clinic

Niké Clinic

Požádejte: MUDr. Tomáš Utíkal o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!