Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená otoplastika - reoperace uší

Vendy341366
Vendy341366
9. 2. 2016 · Poslední odpověď: 10. 2. 2016

Dobrý den, již před rokem jsem postoupila otoplastiku. Operace dopadla tak, že každé ucho bylo jiné a navíc se za jedním uchem udělal údajně granulom, na který tlačila churpavka a ve výsledku to tvořilo nevzhlednou bouli za uchem. Druhá operace tedy zkorigovala boltce, granulom se vyřízl. Bohužel je týden po operaci a za uchem mám tvrdou vystouplou jizvu a když jsem se koukala skrz dvě zrcadka, jak jizva vypadá, zdá se mi, že je i špatně přišitá (jen vrch a spodek) a uprosted hodně kůže přebývá. Nějak nevěřím, že by se jizva časem vyrovnala s kůží. Už jsem zoufalá a operatérům nevěřím. Chci najít vhodného operatéra, který by mi napotřetí ucho zpravil.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Žádné recenze
10. 2. 2016
Prajeme Vam dobrý den,
Podľa priebehu a popisu, ktorý uvádzate sa može jednať o vytvorenie keloidnej jazvy na zadnej strane ušnice , ktorá može v niektorých pripadoch sposobovať väčší estetický problém ako ľahke odstávanie ušníc pred operáciou. Určite by som doporučil kontakt na operatera, resp konzultáciu iného pracoviska so skúsenostami v otoplastikách.
S pozdravom, dr D.Guba, ULK, Bratislava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 2. 2016
otzkou je jaká odbornost Vás operovala. Já bych naopak kontaktoval původního operatera. ten už se bude snažit odstranit všechny problémy.

Pokud si ovšem budete přece jen chtít zobjektivizovat situaci pak se určitě obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 12. 2022
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Otoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 1. 2021
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 2. 2022
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 8. 2023
Otoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2013
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2021
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi