Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená reoperace prsou

Anonymní
4. 2. 2022 · Poslední odpověď: 9. 2. 2022

Před půl rokem jsem podstoupila augmentaci poprsí. Z důvodu skoliózy prsa nebyla stejná. Vlevo 300ml, vpravo 225ml, anatomické. Vpravo se mi posunul implantát, takže jsem podstoupila reoperaci, kde se měl implantát vložit na správné místo a posun bradavky. Nicméně po pár dnech, když jsem viděla reoperaci, zděsila jsem se, prso je úplně zdeformované. Stokrát horší než to bylo před reoperací. Pan doktor řekl, že s tím už víc neudělá. Že jak mám i deformitu hrudníku prostě víc s tím on nedokáže. Což prostě nejde. Stálo to spoustu peněz a mám chodit s takto deformovaným poprsím? Je to jen pár dnů po reoperaci, ale tady není nic, co by se samo od sebe zlepšilo. Tam prostě nic není. Viz.fotky. Ráda bych se zeptala, zda je možnost jít na jinou kliniku k jinému lékaři? Přece to takhle nemůže zůstat.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 9. 2. 2022
Dobrý den,
je těžké posuzovat jen z části fotky a bez fotek před výkonem. Nyní jste velmi krátce po výkonu a proto není ještě vhodná doba na další výkon. Určitá možnost by tu byla, ale až se tkáně zahojí. Možná by pomohl lipotranfer tuku, což je vyplnění tukem této části prsa.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno,
ta fotografie není hezká. Vzhledem popsané skolioze je složité problém komentovat, bylo by potřeba porovnat fotky před první operací, před 2. operací a současné. V této chvíli je potřeba počkat řadu měsíců než bude stav definitivní a neměnný. Domnívám se však, že k obnovení normálního stavu Vás v budoucnu pravděpodobně čeká přeoperování, možná obou stran /za účelem dosažení alespoň přibližné symetricity/. Pokud bude, teoreticky, prováděna další operace na jiném pracovišti, bude /pro Vás bohužel/, vše naceněno dle ceníku té kliniky.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 2. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 6. 2013
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 12. 2015
Labioplastika
Žádné odpovědi
Labioplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2013
Plastická operace paží
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2008
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi