Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoplastika-reoperace

NAS
NAS
5. 5. 2023 · Poslední odpověď: 10. 5. 2023

Dobrý den, jsem cca.15 let po otoplastice,která se nepovedla. Uši jsou příliš přitažené u hlavy bez záušního prostoru. Jsem z toho opravdu nešťastná, protože působí hrozně nepřirozeně a na první pohled je jasné,že jsou přišité. Takže mám snad ještě větší komplex než před operací a dál je skrývám pod vlasy. Dočetla jsem se,ze se jedna o “deformaci telefonního ucha”, která lze vyřešit pomoci uměle chrupavky nebo chrupavky z žeber. Hrozně bych si přála jít na reoperaci a konečně se nestydět za svoje uši. Muže mi prosím někdo poradit,zda se tato operace provádí v ČR a má s ní někdo zkušenost. Říkám si,ze když lékaři dokáží operovat a nahradit nevyvinité uši nebo po velkých úrazech, tak snad mám šanci i já. Budu ráda za jakékoliv informace a případné tipy,kam se obrátit. Můj stav uší poměrně vystihují přiložené fotky stažené z netu. Mnohokrát děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 5. 2023
Dobrý den,
je vždy nutná osobní konzultace, jestli je požadovaný výkon možný a pokud ano, jaký výsledek můžete očekávat. Operace nevyvinutých boltců je velmi náročná a problematický bývá i výsledek, který je ovlivněn hlavně fází hojení, kdy může docházet projizvení a následným deformacím.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den, zkuste fakultní nemocnici.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi