Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kde sehnat dlahu?

Uzivatel
8. 6. 2007 · Poslední odpověď: 8. 6. 2007

Dobrý den, chci se zeptat, zda a ev. kde se dá sehnat plastická dlaha na nos. Jsme 14 dní po operaci měkkých tkání nosu a mám pocit, že bych měla nějakou dobu nosit dlahu při sportu a na noc. Původní sádrová dlaha se už značně uvolnila a zdá se mi, že už neplní svou funkci. S díky Lída

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Ota Novák
MUDr. Ota Novák
8. 6. 2007
Paní Lído,zcela souhlasím s kolegou Kloudem,až mne zamrazilo při představě,že moje pacientka po operaci nosu do čtrnácti dnů při sportu uvolnila sádrovou dlahu.To bych přirovnal k porci guláše s feferonkami den po operaci žaludku.Čim více bude mít nos klid na léčení,tím lepší výskedek asi dosáhnete společně se svým operatérem,kterého byste asi měla neprodleně navštívit.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 8. 6. 2007
Dobrý den, osobně bych nedoporučoval přikládat po operaci na nos jakoukoli Vámi vyrobenou nebo komerčně prodávanou dlahu, která by byla s nosem v kontaktu. Pokud takovou dlahu chcete pouze pro pocit jistoty, pak by byla nejvhodnější termoplastová, kterou by Vám zhotovil Váš operatér. Ještě vhodnější je však vyhnout se na několik dalších týdnů sportům, při kterých by mohlo dojít k poranění nosu. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi