Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krev po rhinoplastice

annastasia
9. 2. 2021 · Poslední odpověď: 6. 4. 2021

Dobrý den, zajímalo by mě, proč má někdo po rhinoplastice takové ty krvavé skvrny na bělmu oka a někdo je naopak němá? Odvíjejí se od rozsahu zákroku nebo jsou způsobeny jiným faktorem?
Také jsem od kamarádky, která podstoupila operaci nosní přepážky, slyšela, že se po operaci probudila a zvracela krev, sestra jí řekla, že je to způsobeno tím, že jí při zákroku tekla krev do žaludku. Tahle informace mě upřímně dost zaskočila a zároveň jsem ji od nikoho jiného, kdo prodělal operaci nosu, neslyšela, tak by mě zajímalo, zda je tohle spíše rarita či nějaká komplikace při operaci nebo poměrně běžná věc?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 6. 4. 2021
Dobrý den,
hojení i pooperační průběh je do značné míry individuální a před samotným výkonem byste měla být kompletně o všem informována, vše je možné prodiskutovat na konzultaci.
Pokud máte zájem, můžete se dostavit v pondělí mezi 13-14 hodinou na konzultaci
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
ÚEM, Vyšehradská 49,
Praha 2, Emauzy
Plastický chirurg, Praha

Související dotazy

Ťuknutí do nosu po rhinoplastice

luisadenica
10. 9. 2020

Dobrý den, dnes je druhý den od operace mého nosu, mám ho v železné dlaze a přelepený náplastí. Při výměně chladícího polštářku se mi stalo, že jsem do něj omylem trošku ťukla. Bolest žádná, krev mi z toho neteče, tak se chci zeptat, zda jsem tomu mohla nějak ublížit nebo případně zkazit výsledek? Děkuji za odpověď.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi