Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Septorhinoplastika a úhrada ZP

Veronikaaa
8. 10. 2008 · Poslední odpověď: 10. 10. 2008

Dobrý den, prosím o radu...mám vybočenou nosní přepážku(růstová vada),už mi docela začíná vadit při dýchání, proto jsem se rozhodla pro operaci, zároveň bych ale chtěla nos esteticky upravit. Je možné tyto dvě operace provést dohromady? A musela bych platit obě tyto části, nebo by část uhradila pojišťovna? A na kolik by mě tedy zákrok vyšel? Nemůžete mi doporučit nějakou nemocnici nebo kliniku v okolí Brna, která se tímto zabývá? Předem mockrát děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 10. 2008
Nejlepší odpověď
Vážená slečno, ještě před provedením operace Vašeho nosu Vám doporučuji vyšetření na ORL klinice, které by mělo přesně určit příčinu neprůchodnosti a stanovit místo zúžení. Z obecného pohledu je ve Vašm případě nutno provést kompletní rhinoplastiku, při které by se změnil tvar a velikost celého nosu s vyrovnala by se pozice přepážky. Brno přesně neznám, ale dobří plastičtí chirurgové jsou jistě na klinice v Berkově ulici a na privátních klinikách Laurea nebo Riva. Vždy je důležité předoperační konzultační vyšetření, při kterém Váš budoucí operatér s Vámi vše do detailu prodiskutuje a problematiku vysvětlí. Na naší pražské klinice Medicom VIP je cena za kompletní rhinoplastiku 32 900 Kč /vše zahrnuto/.
Srdečně zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.,
plastický chirurg.
LENTE s.r.o.
2 adresy v Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 8. 10. 2008
Dobrý den, naše pracoviště je výhradně specializuje na složité zákroky, včetně septorinoplastik.
Provádíme odborné vyšetření včetně dechové funkce!
Dr. Pavelec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 8. 10. 2008
Dobrý den. Operace je možno provést současně. případě, že budete mít doloženy dýchací obtíže odborným vyšetřením, hradí zákrok pojišťovna. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 10. 2017
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 6. 2008
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2009
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 3. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2023
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2021
Gastrický bypass
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 8. 2018
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2016
Odstranění chrápání
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 12. 2015
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi