Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 112 odpovědí

Napište nám

Recenze (7)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LENTE s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


LENTE s.r.o. již získal/a tuto recenzi

ORL zákroky moderně a šetrně - odstranění nosní mandle plazmou a tuboplastika eustachovy trubice

bohy 3.12.2018
Spokojený/á

V říjnu 2018 podstoupila v Plzni na klinice LENTE u doktora Pavelce moje dcera (5 let) odstranění nosní mandle plazmou (moderní a šetrná metoda) a tuboplastiku eustachovy trubice. Před tím často trpěla zánětem středního ...ucha, hůře slyšela, měla uši hodně zalehlé. Už při prvním vyšetření na klinice jsem byla velice mile překvapena. Sestřička se velice příjemně chovala k dceři a vůbec jsme si nepřipadaly jako u doktora - příjemné prostředí - žádné bílé pláště - dětem čas čekání zpříjemní pohádka v TV.,...Po konzultaci s panem doktorem jsme si naplánovali zákrok, který byl prováděn v celkové anestezii - čekací doba cca 3 týdny. Pan doktor byl také velice příjemný, uměl to s dětmi, ale hlavně mi velice podrobně a profesionálně vysvětlil, jak probíhá operace, upozornil mne na možné (byť vzácné) pooperační komplikace, atd. Po takovémto zážitku z první konzultace, jsme se obě vlastně na operaci těšily. Dcera neměla skutečně za celou dobu ani náznak strachu (a to před tím měla z ORL lékařů panický strach a vždy špatné, respektive bolavé a nepříjemné zážitky). V den operace byl veškerý personál pozitivně naladěn, což se přeneslo i na nás. S dcerou jsme mohli být celou dobu, i jsme si ji odnesli na operační sál a byli jsme s ní do té doby, než jí zabrala anestezie...Všechno mi opět podrobně vysvětlovali a vždy jsem věděla, co se bude dít...Věděla jsem, že ji dáváme do dobrých rukou. Dcera vlastně nikdy nebyla sama a nemá žádný traumatizující zážitek. Asi hodinu po operaci jsme mohli odjet domů. Po zákroku jsme žádné závažné komplikace neměli, rekonvalescence probíhala v pořádku. Kdykoliv jsem potřebovala něco vědět, zavolala jsem sestřičce, která mi vždy ochotně odpověděla a poradila. Musím říct, že to skutečně hodně moc znamená - vědět, že jejich dítě je v rukou profesionálů a že si z této kliniky všichni odnášejí jen příjemné zážitky. Můžu všem rozhodně doporučit. Na této klinice se vám dostane té nejlepší péče. Napsala paní MK (maminka) Více 

Anonym

Anonymous 4.5.2011
Spokojený/á

moc nam pomohli v taborske nemocnici na detskem oddeleni,kde jsme byli s malou dcerou s oparem ktery se ji spojil s atopickym ekzemem,byla to hruza,ale lekari a ostatni personal byl super a moc nam pomahaji dodnes.hlavne... mudr.gabriela souckova.take jsme moc spokojeni s mudr.strejcem z petrovic u sedlcan,ma uzasny pristup k detem a vsechno poradne vysvetli,deti jsou stastne kdyz tam jdou a moc se tam tesi,sestricka je moc hodna a mila.vsem moc dekujem!! Více 

Anonym

Anonymous 8.1.2011
Spokojený/á

Velmi si vážím pana Mudr.Pavelce,Phd.,který jako jediný lékař z tohoto zdravotnického zařízení reagoval na moji prosbu ohledně velmi nepříjemné nemoci-tinitus.Moje problémy uvádím pod pseud.Zbyněk. Zdeněk Javora.

Profil - LENTE s.r.o.

Motto:

LENTE je odvozeno z angličtiny a znamená rozvoj laserové léčby nemocí ušních, nosních a krčních.

Více o nás

Lente

Jsme privátní ORL zařízení provozované Pavelec LENTE, s.r.o.

Po 10 letech praxe na Ušní, nosní a krční klinice Fakultní nemocnice v Plzni založil MUDR. Pavelec centrum ORL péče, které poskytuje nejen klasickou ORL péči, ale provádí operace nejmodernějšími způsoby. Navíce je LENTE výzkumným centrem spánkové léčby a provádíme klinické zkoušky a hodnocení.

Nejen LASER

Dnes k laserové léčbě nabízíme i plazmu, radiofrekvenční termoablaci, harmonický sklapel, videendoskopické techniku a moderní fibroskopy a endoskopy.

Tým

Máme tým lékařů, bakalářek a sester, který je léty prověřený a je rekrutován převážně z fakultních nemocnic. Externě s námi spolupracují specialisté z USA, Německa či Belgie Naši odborníci operují v západoevropských zemích. Kombinace moderní techniky, vysoce erudovaných ORL chirurgů a osobního nasazení zaměstnanců LENTE v péči o naše pacienty vede ke špičkové medicíně. Tu nabízíme všem bez ohledu na rasu, vzdělání, postavení, sexuální orientaci či konexe.

Výzkum

Výsledky naší práce doznali uznání tím, že byly publikovány v prestižních odborných časopisech jako je The Laryngoscope či The Journal of Otolaryngology and Head and Neck Surgery. Na návrh členů Akademie byl MUDr. Václav Pavelec, Ph.D. přijat do Americké Akademie pro otolaryngologii a chirurgii hlavy a krku.

Jsme ale především běžná (i když nevšední) ORL ambulance pro běžné (ale moderní) lidi.

Všechny dobré pojišťovny u nás péči svým klientům plně hradí.

Nabízíme alternativu všem,

  • kteří se chtějí vyhnout dlouhému čekání před ordinacemi
  • kteří volí pobyt v nemocnici jako krajní řešení
  • kdo upřednostňují princip: "lékař, který o zákroku rozhodne jej i provede a následně pacienta kontroluje"
  • kdo chtějí mít svého lékaře prostřednictvím osobního mobilu kdykoliv k dispozici
  • kteří chtějí být přítomni se svými příbuznými/dětmi na operačním sále

Provádíme operace: Laserové odstranění chronické rýmy, chrápání či poruch sluchu u dětí ale také zákroky v oblasti hlavy a krku nebo septorinoplastiky, operujeme štítnou žlázu.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Laserové odstranění chronické rýmy Od 3 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 500 Kč Do 3 000 Kč
Léčba chronické rýmy Od 3 000 Kč
Odstranění chrápání laserem Od 8 000 Kč
Operace uší (Otoplastika)
Plastika nosu (Rhinoplastika) Od 16 000 Kč
   Reoperace nosu
Septoplastika (operace nosní přepážky) Od 16 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Boettingerova 26
30101 Plzeň
Bory
Česká republika