LENTE s.r.o.

LENTE s.r.o.

(6 Recenzí)·83% doporučuje
Ohodnotit
Boettingerova 26, Plzeň, Plzeňský kraj
LENTE s.r.o.
LENTE s.r.o.
(6 Recenzí)·83% doporučuje

Informace

Klinika LENTE

Klinika LENTE je soukromým ORL zdravotním zařízení, které je provozováno společností Pavelec LENTE, s.r.o.

Po desetileté praxi na oddělení ušní, nosní, krční ve Fakultní nemocnici v Plzni založil MUDr. Václav Pavelec, Ph. D. kliniku LENTE, která je centrem specializujícím se na oblast othorinolaryngologie (ORL). V tomto směru klinika poskytuje komplexní a klasickou péči i operativu, kde uplatňuje ty nejmodernější způsoby. Součástí LENTE je také výzkumné centrum pro spánkovou léčbu.

Nabízené služby

Mimo laserovou léčbu LENTE nabízí rovněž radiofrekvenční termoablaci, uplatnění harmonicého skalpelu a plazmy. Výjimkou na klinice není ani využití videoendeskopické techniky, moderních endoskopů a fibroskopů.

Tým

Tým odborníků se skládá z kvalifikovaných lékařů, bakalářů i sester, kteří svou praxi získali převážně ve fakultních nemocnicích. Klinika také externě spolupracuje se specialisty z Belgie, USA nebo Německa. Odborníci kliniky jsou známí operacemi v zemích v západní Evropě.

Na klinice LENTE se provádí špičková medicína, která je výsledkem správné kombinace vysoce vzdělaných ORL chirurgů, osobního nasazení a péčí o klienty.

Výzkum

Výsledky práce na klinice LENTE byly několikrát publikovány ve významných lékařských časopisech jako je například Head and Neck Surgery, The Laryngoscope nebo The Journal of Otolaryngology.

MUDr. Václav, Pavelec, Ph.D. byl na návrh členů za své zásluhy přijat do Americké akademie pro otolaryngologii a chirurgii hlavy a krku.

Jsme ale především běžná (i když nevšední) ORL ambulance pro běžné (ale moderní) lidi.

Všechny dobré pojišťovny u nás péči svým klientům plně hradí.

Nabízíme alternativu všem,
  • kteří se chtějí vyhnout dlouhému čekání před ordinacemi,
  • kteří volí pobyt v nemocnici jako krajní řešení,
  • kdo upřednostňují princip: "lékař, který o zákroku rozhodne jej i provede a následně pacienta kontroluje,
  • kdo chtějí mít svého lékaře prostřednictvím osobního mobilu kdykoliv k dispozici,
  • kteří chtějí být přítomni se svými příbuznými/dětmi na operačním sále.

Provádíme operace: Laserové odstranění chronické rýmy, chrápání či poruch sluchu u dětí ale také zákroky v oblasti hlavy a krku nebo septorinoplastiky, operujeme štítnou žlázu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Plastická chirurgie

Recenze (6)

4.3
6 Recenzí · 83 % doporučuje

Pan doktor je nejlepší. Před lety mi odstraňoval krční mandle, které si nechtěli troufnout vyndat ve FN. Byla jsem připravená na peklo v podobě 14ti denní hospitalizace a veškeré komplikace, o kterých mě lékaři s ohledem na vážnost mého problému info...Číst dál

Dekuji za mila slova! Mejte se dobre!!

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klini...Číst dál

Velmi dekujeme za slova chvaly a moc nas to tesi. Budte vsichni zdravi.
Vaclav P

Pan Pavelec je člověk, který nedostává svým závazkům a snaží se velmi vydělávat. Viz mé 2 vyšetření. Nedívá se do očí - první velmi nepříjemná zkušenost, působí "namachrovaně" a tak se i chová k pacientům. Poté jsem absolvoval vyšetření na apnoe, kd...Číst dál

Vazeny pane Kopacku,
Velmi me mrzi, ze jste byl se mnou nespokojen.. Pacienta Vaseho jmena jsem osetroval pred 5 lety. Opravdu jsme provedli mereni spanku ale z za cenu 5000 Kc dle ceniku (nikoliiv 2000). Nastesti se tehdy nemoc za priznaky neshovavala, alespon dle testu. Dekuji uprimne za zpetnou vazbu, i kdyz jeji petilete zpozdeni a fakticke nesrovnalosti kulhaji. Budu se snazit se svymy pacienty dal jednat tak, aby si takovy pocit neodnaseli.
Dekuji a preji vse dobre.
S uctou,
Vaclav Pavelec

ORL zákroky moderně a šetrně - odstranění nosní mandle plazmou a tuboplastika eustachovy trubice

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (20)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (15)

Celoroční rýma a laser
Odpověď odborníka · 26. 11. 2009
Dobrý den, myslím že Vám pomůžeme. Je třeba vše důkladně vyšetřit. U nás užíváme široce laser, ale v některých případech použijeme raději radiofrekvenci či shaver. Stačí zavolat na a domluvíme nezávaznou konzultaci. S úctou, dr. Pavelec.
Zvětšení a zmohutnění nosu
Odpověď odborníka · 27. 10. 2009
Dobrý večer Lucko, nevěšte hlavu zcela jistě se dá něco dělat. Naše pracoviště se zabývá právě komplikovanými operacemi nosu. Zavolejte mi a vše osobně nezávazně probereme. Pošlete, prosím, také fotografie na S úctou, dr. Pavelec
Stále polykám hleny
Odpověď odborníka · 3. 7. 2009
Dobrý den, velmi doporučuji fibroskopické vyšetření a poté léčbu. Ke konzultaci se můžete objednat na ****** na naší klinice LENTE. S úctou, dr. Pavelec, ******
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.