Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úhrada labioplastiky pojišťovnou

Uzivatel
7. 1. 2008 · Poslední odpověď: 3. 3. 2013

Dobrý den. Mám potíže se stydkými pysky při sportu, zvláště při jízdě na kole. Též mě to trápí ve společných sprchách, na koupalištích. Je možné, aby mi zdravotní pojišťovna VZP tento zákrok uhradila, nebo na něj částečně přispěla? Jsem studentka a na zákrok nemám peníze. Děkuji

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 2. 3. 2013
Dobrý den, tento výkon není možno hradit za přispění ZP, souhlasím s komentáři dr. Paděry a Tomáška....
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 3. 2013
Ani malý, ani veliký příspěvek od ZP nemůžete dostat. Již jsem to zde psal. Jedná li se o labioPLASTIKU, je to práce plastického chirurga a zde nemají na to pojišťovny kody. Snad gynekologové na to kody mají, ta operace se nazývá redukce malých stydkých pysku, ale domnívám se , že to s plastikou nemá co dočinění. K Vaši potížím, též jsem to zde jednou psal a dokonce jsem se dostal do křížku s jednou čtrenářkou těchto stránek. Napsal jsem " a co mají říkat muži, když mají šourek s varlaty, ti nemají mít obtíže?". Čtenářka mi odpověděla, že je to něco jiného. Já myslím že to něco jineho není.... Tvarů a velikostá malých stydkých pysků je tolik, kolik je žen na světě. Podívejte se na moje stránky, je tam docela obsáhla fotodokumentace. U nás plastických chirurgů se opravdu jedná jen o estetický výkon, který opravdu pojišťovna nehradí.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 3. 2013
Dobrý den. Otázka úhrad operací od pojišťovny je nastavena velmi pevně. Buď je operace proplacena plně nebo vůbec. Neexistuje možnost spoluúčastí. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 7. 2012
Labioplastika je relativně mladý plastickochirurgický výkon. Plastický chirurg nemá kody na tento výkon a z jeho hlediska se jedná o výkon estetický.
Pokud gynekolog uváží, že se jedná o veliké "hypertrofické" maléstydké pysky, pak gynekolog na tento výkon má kody, jsou li pracovištěm nasmlouvané. Výkon se nazývá zmenšení malých stydkých pysků, ale není zde podmínkou estetický výkon, záleží na operaterovi.
Je nutno uvážit o co Vám jde, zda o to aby byly malé stydké pysky menší, nebo malé a hezké....
Opakovaně jsem opravoval jako plastický chirurg malé stydké pysky. Někdy to jde a někdy je rekonstrukce složitá.
Rozmyslete si o co Vám hlavně jde.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Tento zákrok bohužel zdravotní pojišťovna nehradí. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 12. 3. 2012
zdravotní pojišťovna tento zákrok nehradí. i velké stydké pysky nejsou považovány za poruchu zdraví.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 7. 1. 2008
Vážená Olgo, je mi líto, ale pokud vím, zdravotní pojišťovna tento zákrok nehradí.Zdraví Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění chrápání
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 12. 2015
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2013
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2016
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Odstranění znamének
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 2. 2014
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2008
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 3. 2009
Gastrický bypass
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 8. 2018
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi