Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Inkontinence po vaginoplastice

sedmikraska
17. 7. 2022 · Poslední odpověď: 21. 7. 2022

Dobrý den, před půl rokem jsem podstoupila operaci zúžení pochvy a poševního vchodu. Bohužel od té doby trpím únikem moči. Není to stresová inkontinence, jde prostě o samovolný únik např. když se opřu o břicho, nebo když se pro něco ohnu, někdy třeba jen když sedím. Zejména pak, pokud jdu na malou, a poté vstanu, vždy jako by ze mě "dovytekl" zbytek. Je to jen trochu, ale je to nepříjemné, a nevím co s tím. Před touto operací, jsem žádné problémy s únikem moči neměla. Děkuji moc za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 21. 7. 2022
Dobrý den,
ano, pravděpodobně jde o stresovou inkontinenci. Při ošetření zvaném Inkontilase se zaměřujeme na přední stěnu poševní a zlepšujeme projevy stresové inkontinence.

S pozdravem
MUDr. Karel Ploc
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 20. 7. 2022
Dobrý den, nejspíše se opravdu jedná o stresovou inkontinenci a po vaginoplastikách se asi u 10 % žen takto demaskuje. Pokud se potvrdí vyšetřením, pak se implantuje páska pod močovou trubici a problém se tímto upraví. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
MUDr. Petr Pícha
Praha . 19. 7. 2022
Dobrý den, doporučuji konsultovat urogynelogii a provést urodynamické vyšetření. Možno v ISCARE a.s.

Hezký den Dr. Pícha Petr
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi