HOMEA CLINIC

HOMEA CLINIC

Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Popkovická 1340, Pardubice, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
Pracovní doba: 8:00-15.30 pondělí až pátek a dle objednání
Evidenční číslo v ČLK 25758/47
Videokonzultace k dispozici
HOMEA CLINIC Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 4451 návštěv profilu

Pomáháme měnit Vaše životy od roku 1991.

Jsme moderní dermatologická klinika v Pardubicích.

Centrum estetické, laserové a diagnostické medicíny, které za více než třicet let své existence získalo mnoho nepostradatelných zkušeností. Pyšní se špičkovým technologickým zázemím a profesionálním týmem odborníků, kteří jsou vám připraveni naslouchat a věnovat se vašim potřebám. Lékaři, zdravotní sestry a ostatní personál jsou zde pro vás, abyste se cítili příjemně a byli jste informováni o každém kroku vaší léčby.

Lékaři i zdravotní sestry využívají v praxi ověřené léčebné metody, které si průběžně doplňují o nové postupy při vzdělávání na odborných seminářích, kongresech a školeních.

Ministerstvo zdravotnictví České republiky nám udělilo akreditaci pro další vzdělávání lékařů v oboru dermatovenerologie.

Jsme školící centrum pro práci s lékařskými lasery Lutronic, digitálními dermatoskopy FotoFinder a medicinální kosmetiku SkinCeuticals pro Českou i Slovenskou republiku.

Jako držitelé certifikátu od České lymfologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně jsme certifikovaným zdravotnickým zařízením pro výkon lymfodrenáží.

Zakládáme si na profesionálním a individuálním přístupu ke všem pacientům.

Dermatovenerologická ambulance byla otevřena již v roce 1991 a od té doby se stále rozvíjí do dalších specializovaných a samostatných částí.

Nyní je klinika komplexním diagnostickým a léčebným centrem.

Nejpřesnější vyšetření znamének

Jsme největší melanomové centrum v České republice. Pro diagnostiku používáme nejpřesnější celotělové digitální dermatoskopy FotoFinder s umělou inteligencí. Díky tomu dokážeme určit stovky druhů znamének, vybrat nejoptimálnější způsob jejich případného odstranění (chirurgické, laserové) a následný léčebný postup.

Dermatologie

Zabýváme se komplexní dermatologickou péčí, diagnostikou a terapií kůže a vlasů, prevencí nádorových onemocnění kůže, korektivní a estetickou dermatologií včetně léčby chronických kožních onemocnění, jako je lupénka a atopie.

Korektivní dermatologie

Korektivní dermatologie představuje fascinující oblast lékařského světa, která se zaměřuje na diagnostiku a léčbu různých kožních problémů s cílem dosáhnout esteticky i zdravotně optimálního vzhledu kůže. Řešíme různé kosmetické nedokonalosti, jako jsou jizvy, pigmentové změny, akné, vrásky a další stopy stárnutí, které mohou ovlivnit sebevědomí a kvalitu života našich klientů.

Využíváme široké spektrum moderních technik a postupů, především laserové terapie, chemických peelingů, aplikaci fillerů (výplní) a botulotoxinu, léčebných světel a kosmetiky SkinCeuticals. Každý pacient je vnímán individuálně, a proto je zásadní důkladná konzultace, během níž dermatolog zhodnotí stav kůže, zdravotní historii a cíle pacienta. Na základě této analýzy vytvoří personalizovaný plán léčby, který může zahrnovat kombinaci různých postupů pro dosažení co nejlepších výsledků.

V estetické a korektivní dermatologii využíváme systém FotoFinder Adonia – estetický modul pro detailní analýzu pleti, který nám pomáhá odhalit hloubku pigmentací, stavu žilek v podkoží, vizualizuje vrásky a sluneční poškození pleti s návrhem vhodného ošetření a následnou péčí o pleť.

Pro vyšetření poruchy růstu vlasů využíváme diagnostický systém FotoFinder Tricholab, krevní testy a DNA Trichotest. Dle výsledků lékař zvolí individuální terapii – mezoterapie, laserová terapie LaseMD, mikrotransplantace vlastních vlasových buněk,…

Laserová medicína

Na klinice využíváme široké spektrum laserů a technologií od firmy LUTRONIC, která je světovým lídrem a inovátorem v oblasti laserové medicíny.

Využíváme je k léčbě a odstranění akné, kožních výrůstků, pigmentací, jizev, rozšířených cévek a tetování, pro omlazení pleti a vyhlazení vrásek, laserovou epilaci i gynekologická ošetření.

Chirurgické zákroky

Homea Clinic je ambulantní pracoviště a proto zde provádíme pouze jednodenní chirurgické výkony a drobnou plastickou chirurgii, jako je plastika očních víček apod.

Gynekologie, andrologie

Řešíme zde estetické a zdravotní problémy žen i mužů v oblasti intimních partiích. Provádíme laserovou léčbu stresové inkontinence, omlazení a zesvětlování intimních partií.

Pracoviště lymfologie

Diagnóza a léčba onemocnění lymfatického systému. Pomocí manuální nebo přístrojové lymfodrenáže, správně zvolených kompresí a péčí o kůži pomáháme s redukcí a stabilizací otoků - lymfedému, lipedému.

Pracoviště podologie

Specializujeme se na konzervativní léčbu zarůstajících nehtů, léčbu onychomykóz a na komplexní péči o nohy. Zhotovujeme rovnátka na míru a dostavujeme nehtové ploténky z léčebných i korektivních důvodů.

Laboratoř pohybu

Součástí Homea Clinic je i Laboratoř pohybu, kde nabízíme inovativní kinesiologickou digitální 3D analýzu pohybového aparátu na přístroji Diers, rehabilitační a poúrazovou péči, speciální zdravotní i sportovní vložky do obuvi na míru. Pomůžeme s léčbu bolestí zad, diastázou - rozestupem břišních svalů a další.

Biologická léčba

Jsme centrum pro biologickou léčbu chronických kožních onemocnění, jako je lupénka, atopická dermatitida a další chronické choroby.

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Zkušenost:

 • 33 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Jiné

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Vstřícný přístup, pochopení a skvělá komunikace.

Požádejte: HOMEA CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (38)

Videa (7)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: HOMEA CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!