Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pokleslá horní oční víčka Plexr

hanni
hanni
20. 5. 2020 · Poslední odpověď: 21. 5. 2020

Dobrý den, trápí mě vytahaná kůže na horních očních víčkách (viz fotografie). Často mívám pocit těžkých víček a ospalosti, v létě nebo při námaze mi otékají a slzí mi oči a musím je obočím vytahovat nahoru. Nechce se mi na chirurgický zákrok (je mi 37), bylo by vhodné ošetření Plexrem? Provádí se ošetření i v létě? Děkuji za odpověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 21. 5. 2020
Dobrý den,
Ošetření Plexrem provádíme i v létě, samozřejmě je ale třeba pak ošetřená místa chránit před sluncem tmavými brýlemi a přípravky s SPF50. Ohledně efektu, zcela jistý efekt s krátkodobým hojením poskytne bohužel pouze chirurgický zákrok provedený atestovaným plastickým chirurgem. Při ošetření Plexrem výsledek sice je, ale je individuální, může být pěkný, ale může být i jen malý a dopředu se to zcela odhadnout nedá. Také přetrvání dosaženého efektu v čase je delší u plastické chirurgie. Věc tedy dobře uvažte. Pokud byste měla zájem o konzultaci u nás (zpoplatněná konzultace), prosím, objednejte se v našem call-centru. Máme samozřejmě i plastické chirurgy.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2016
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 2. 2021
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2018
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2018
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2018
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi