Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plexr a tvorba jizev

FAQ
FAQ
4. 6. 2018 · Poslední odpověď: 13. 6. 2018

Trápí mě převis horních očních víček, ale protože mám sklon k tvorbě keloidních jizev, bojím se klasické operace. Zaujal mě lifting přístrojem Plexr, ale nevím, jestli i ten pro mě není rizikový. Mohly by mi po ošetření zůstat na víčku jizvičky?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Martina Hamadová
Břeclav . 13. 6. 2018
Riziko keloidních jizev je daleko menší než u chirurgického zákroku, ale u geneticky predisponovaných jedinců ji nelze vyloučit po žádném zákroku. Doporučuji provést test- ošetření malé plochy Plexrem a vyčkat výsledku hojení.
MUDr. Martina Hamadová
Premium
Dobrý den, je to málo pravděpodobné, keloidy se tvoří spíše na těle. Plexr působí v podstatě velmi povrchově. Pokud máte strach, dá se vyzkoušet velmi malá oblast (pár bodů) a uvidíme jak budete reagovat.
Hezký den, M. Jurková
WhatsApp
Klinika GHC Praha
Praha . 4. 6. 2018
Keloidní jizvy se tvoří typicky spíše na trupu, ramenou, pažích, případně uších, po plastikách víček je to extrémně vzácné. Jistě musí v daném případě pravděpodobnost vzniku neuspokojivých jizev uvážit plastický chirurg. Pokud jde o zákrok Plexrem, toto ošetření samo o sobě tendenci ke vzniku keloidu nepodporuje. Pokud by však klient/ka např. nutkavě a příliš brzy odstraňoval/a stroupky, nelze rozvoj keloidu vyloučit.
MUDr. Nina Koutná
dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 9. 2018
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2009
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2018
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2019
Plexr
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2019
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2019
Plexr
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2018
Plexr
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 6. 2017
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2019
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi