Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plexr na padající horní víčko

carie
carie
8. 7. 2016 · Poslední odpověď: 12. 7. 2016

Dobrý den, zajímalo by mě zda by mě pomohlo ošetření přístrojem Plexr. Mám padající víčko na jednom oku. Druhé je relativně ok. Byla jsem i na konzultaci v Medicom Vip a pan Dr. mi sdělil, že by ještě tak 4 roky počkal, že nemám ještě ani tukové váčky atd. Ale že pokles tam je vidět, že je to v podstatě kosmetická záležitost. Jsou dny kdy je to víc, dny kdy méně patrné, ale vadí mi to. Četla jsem, že Plexr je např na klinice GHC. Skalpel jsem ještě nechtěla, viděla jsem po operaci bratra a mamku a byli tak měsíc oteklý. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 11. 7. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Ano, Plexr je na Váš problém vhodný. Jak jste si možná už četla, jde o tečkovité kontrolované spálení pleti, během zákroku a dále pak během hojení dochází ke kontrakci ošetřeného okrsku pleti tak, že výsledek skutečně obvykle dokáže nahradit plastickochirurgický zákrok. Je třeba počítat s otokem dané partie ihned po zákroku, po vyloupání stroupků (cca za 5-7 dní) je pak ošetřená partie citlivá na UV záření cca 2-3 měsíce. Při plánování se ale rozhodujeme individuálně, jsou i klienti, kteří mají čas pouze v létě. Ohledně přesného provedení zákroku (podle stavu je možné zlepšit i pokles čela či partie pod očima) a ceny (obvyklá cena 5990 Kč + 280 Kč lokální anestezie zvláštním gelem, u Vás sice jen 1 víčko, ale zatím nevíme, zda tedy i něco jiného nebo ne), jakož i dalších informací je třeba absolvovat vstupní pohovor (cena 670 Kč), na ten je možné se objednat v našem call-centru - tel. 222 211 208 nebo 222 211 206.
Přeji Vám příjemný den a s pozdravem,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 12. 7. 2016
Dobrý den,
Kůže po zhojení není "bez pigmentu", ale je prostě světlejší než okolí, asi jako když se třeba lehce odřete a pak chvíli trvá, než se barva kůže v poraněném místě sjednotí s okolím. Tato doba - než se barva sjednotí - je velmi individuální, může to být někdy měsíc, jindy 3-4 měsíce, zcela výjimečně třeba i půl roku. V této době je také kůže citlivá na slunce a může pigmentovat, proto je dobré ji chránit krémy s ochranným filtrem proti UV záření - SPF 50 nejlépe. Je to velmi individuální, proto doporučujeme ochranu před sluncem raději ano než to nějak bagatelizovat.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 9. 2018
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Plexr
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 5. 2020
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2019
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019
Microneedling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2020
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2008
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi