Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Záněty v prsu po vytažení vpačených bradavek

reuz23
reuz23
26. 8. 2020 · Poslední odpověď: 31. 8. 2020

Dobrý den, již třetím rokem me trápí opakující se zánět v prsu po vytažení vpáčených bradavek. Zánět se objevuje co 3-7 měsíců pouze v jednom prsu. Cca týden se zvětšuje, je to velmi bolestivé, prso chladím, pak jsem nucena vzít si jehlu, přes starou dírku od piercingu si musím vytáhnout hnis (žluto-zelený s krví) cca 2 ml. Trvá to i několik dnů, než vytáhnu vše a musím jehlou hledat ložisko, kde se zánět nachází. Doktor (primář v nejmenovane nemocnici) se mnou nekomunikuje. Resp. mi řekl, ať se objednám do nemocnice (ne na jeho soukr. kliniku), kde je čekací doba pár měsíců a poté přestal komunikovat úplně. Já to potřebuji řešit urgentně, když mám aktuálně ten zánět. Prosím poraďte, na koho se mohu obrátit. I moje obvodní doktorka mi řekla, že to "vidí na nůž " a ať si to řeším s tím, kdo mi to zavinil. Děkuji moc za každou radu.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 8. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
Dobrý den píšete o opakujicich zánětech které ošetřujete sama pomocí vstupu přes nejakou původní piercingovou jizvu. Nepovažuji to za bezpečný postup, při nastalém zánětu je zapotřebí se obratit na chirurgii nebo mammologickou poradnu, takto si můžete velmi zkomplikovat život.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2013
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 3. 2023
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi