Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Omlazení pleti - vhodný zákrok

alenadol
28. 1. 2021 · Poslední odpověď: 8. 2. 2021

Poradíte mi prosím ohledně omlazení pleti? Nevím, jaké zákroky jsou pro mě vhodné. Mám jen hrubý přehled o možnostech i cenách. Věk 50let, zatím jsem nepodstoupila větší zákroky. Doporučíte mi, kam se mohu obrátit? Kde mi nabídnout možnosti? Děkuji, Alena

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 8. 2. 2021
Dobrý den, záleží hodně na tom, jakého efektu chcete docílit. Někdy je nejvhodnější variantou chirurgický lifting. Jinak je více způsobů, jak pomoci. Například laserové ošetření (vhodné nyní v zimě), mezoterapie, dermapen, vitalinjektor, plazmaterapie, aplikaci dermálních nití, injekční výplně, botulotoxin. Velmi účinná a doporučená je kombinace výkonů s tím, že by měl proběhnout zákrok na obličeji v pravidelných intervalech a to dlouhodobě. Výsledky jsou pak skvělé. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 29. 1. 2021
Dobrý den,
metod na omlazení pleti je mnoho. Abychom mohli určit tu nejvhodnější přímo pro Vás, je nutná osobní konzultace s lékařem. Na základě vyšetření doporučíme pro Vás vhodný postup, aby byl výsledek perfektní a odcházela jste spokojená. Rádi Vás přivítáme na nezávazné konzultaci u nás na Klinice YES VISAGE.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Secret

Daudi
Daudi
30. 10. 2018 · Poslední odpověď: 8. 11. 2018

Dobrý den, ráda bych se zde poradila. Je mi 47 let, trápí mě celková povadlá pleť v obličeji a výraznější nosorentní rýhy, zkrátka vypadám unaveně a smutně. Na kosmetice mi doporučili mikrojehličkovou frakční radiofrekvenci Secret, ideálně 2x, prý je to na zpevnění pleti ideální a výsledek bude určitě znát. Je to skutečně pravda anebo jde pouze o reklamu? Má tento zákrok opravdu tak skvělý efekt a delší účinek? Děkuji za rady a zkušenosti.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 31. 10. 2018
Nejlepší odpověď
dobrý den, ano, mikrojehličková radiofrekvence je dobrá metoda. Jako alternativu lze doporučit i ošetření pleti mezonitěmi, dermapenem, CO2 frakčním laserem, plasmaterapií, případně pak výplněmi kyseliny hyaluronové
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Frakční laser
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2010
Mezoterapie
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 2. 2018
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2023
Léčba inkontinence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 12. 2017
Plazmaterapie
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2019
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Fotorejuvenace IPL
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 12. 2016
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2014
Plazmaterapie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2024
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 11. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi