Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vypadávání vlasů, přibírání na váze

Martina426048
Martina426048
24. 11. 2016 · Poslední odpověď: 30. 12. 2016

Dobrý den, asi pes půl rokem mi začaly výrazněji vypadávat vlasy. Teď mám tak o polovinu méně než třeba před rokem. Taky jsem si začla všímat výrazného přibývají na váze. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, vždycky jsem si držela svoji váhu. Ovšem za ten půlrok jsem přibrala 20 kg, na oblečení jedna velikost. Také mám výrazně horší zažívání. Často průjem nebo řidší stolici, často mi bývá špatně od žaludku. Na odběrech krve a moči jsem byla, ale prý všechno v pořádku. Můžete mi nějak poradit? Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj... . 29. 11. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den Martino, co se týče padání vlasů, doporučuji vám absolvovat trichologické vyšetření, při kterém zjistíme hlavní příčinu padání vlasů a můžeme cíleně nastavit léčbu. Ohledně zažívání bych osobně doporučila intoleranční testy a nasadila preparáty na střeva ve spojení s potravinovým doplňkem Glycovit na padání vlasů. Podle toho co píšete máte problém se špatnou funkčností vstřebávání živin, zpomalený metabolismus a tím pádem dochází k přibývání na váze.
Pokud budete mít další otázky neváhejte se na mě obrátit.
S pozdravem Lenka Kašpaříková
WhatsApp
Premium
Praha . 30. 12. 2016
Dobrý den, z toho co zde popisujete, je jednoznačné, že vypadávání vlasů je u Vás následek nějakého zdravotního problému. Rozhodně doporučuji celkově dovyšetřit přes praktického lékaře- zkontrolovat hladiny hormonů, popřípadě gastroenterologické vyšetření, atd.
Určitě vyšetření dotáhněte do konce, najít příčinu je pro Vás teď priorita.

S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC

Související dotazy

Léčení alopecie

vladka87318
vladka87318
10. 2. 2012 · Poslední odpověď: 24. 9. 2014

Bude u mne provedeno celkové vyšetření organismu přístrojem krve AMP. Pokud nebudou výsledky v pořádku mohu se obrátit s požadavkem na léčení na svého obvodního lékaře nebo mám vyhledat imunologa a nebo dermatologa? Děkuji Vla´dka

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
naše pracoviště má dobrou zkušenost s aplikací vlastní plazmy, která zastaví padání vlasů a vlasový porost zahustí.
Více najdete na :
http://www.aurumaesthetic.cz/druhy-osetreni/vlasova-mezoterapie

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici,

Krásné dny
Vám přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
www.aurumaesthetic.cz
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vypadávání vlasů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 4. 2024
Trichologické vyšetření
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 2. 2022
Trichologické vyšetření
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Transplantace vlasů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2020
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2019
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi