Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti hlavy po augmentaci

blacklolla
13. 3. 2009 · Poslední odpověď: 16. 3. 2009

Dobrý den jsem již skoro 5 týdnů po augmentaci-řez dvorcem. Hojení je bez problémů,nyní žádné bolesti ani otoky, nebyly ani žádné komplikace. Jediné s čím mám problém, jsou bolesti hlavy, které mám od operace každý den, přidává se k nim i mírné cukání v levém oku, bolest horní čelisti a někdy i mírné mravenčení v rukou a levé noze. Může to být od páteře jako důsledek vynucených poloh po operaci ve spánku atd? pokud by byla nutná rehabilitace, dá se provádět v této době po operaci? děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 3. 2009
Vážená slečno,
Vaše současné potíže by měl diagnostikovat neurolog. Je dosti pravděpodobné, že souvisejí s tělesnou inaktivitou po proběhlé operaci. 5 týdnů po operaci jste již chirurgicky zhojena a můžete se postupně začít čím dál více fyzicky zatěžovat, samozřejmě postupně. Též můžete podstoupit šetrnou reahabilitaci včetně různých cviků.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 14. 3. 2009
Dobrý den. Vynucené držení těla v pooper. období určitě může lecjaké obtíže způsobit. Plynou většinou ze změny poměrů při páteři a v mezižeberních prostorech. Ve Vámi vyjmenované škále jsou však i obtíže, které k operaci tak jednoznačně nepatří a určitě odezní. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Asymetria a spadnuté prsia po 4 mesiacoch od operácie

Veron784736
Veron784736
9. 3. 2019 · Poslední odpověď: 2. 6. 2019

Dobrý deň, chcem sa spýtať, som po augmentacií 3 mesiace , prsia zo začiatku boli celkom pevne akurát boli trošku veľkosťou rozdielne minimálne , po 4 mesiacoch som si všimla celkovo spadnutie prsníkov a nesumernost , takúto predstavu som veru nemala doktor mi povedal že mám este 3 mesiace počkať a malo by sa to usadiť , no nemyslím si že spevneju , na pláne bola aj mastopexia ale doktor podľa vlastného úsudku povedal že ju netrebalo , no teraz prsia idú dole a nemajú ani taký tvár ako som mala predstavu aj veľkosť by som brala väčšiu . Mám výšku 188 CM a 75 kg, ďakujem za radi mám značky mentor 500 ml stredný profil..

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 3. 2019
Nejlepší odpověď
Dobry den, asymetrie je u Vas viditelná.Poradte se se svým chirurgem o vylepšení stavu.zdravi Dr.Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2022
Trichologické vyšetření
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 11. 2019
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 1. 2024
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 7. 2008
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 1. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 10. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi