Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 6. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Plný dokolt a navíc perfektní a profesionální přístup MUDr. Payera a Premier Clinic

Stojí to za to
Průměrná cena: 80.000 Kč
86893

Hodnocení od erit6176005:

Plný dokolt a navíc perfektní a profesionální přístup MUDr. Payera a Premier Clinic

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat panu doktorovi Payerovi a celému týmu Premier Clinic za laskavý přístup. Přestože jsem měla alergii snad na všechno, anestezie proběhla naprosto bez problémů (speciálně tímto ještě děkuji panu doktorovi anesteziologovi!) , sestřičky byly velmi ochotné a pan doktor vše s úsměvem vysvětlil a povzbudil v případě obav. Velmi oceňuji i pooperační přístup, kdy jsem si nebyla jistá v případě jednoho prsu, zda hojení probíhá řádně (měla jsem zvrásněnou kůži od tejpu :-) ) a pak doktor mi na FB dotaz reagoval v pátek v deset večer téměř obratem a doporučil mi co dělat. Prsa se mi krásně hojí a nemůžu si je vynachválit. Pana doktora jsem si vybrala sama na základě toho, co jsem viděla v galerii a přečetla jsem si na netu a svého rozhodnutí absolutně nelituji a všem dámám a slečnám, které váhají a mají obavy doporučuji 100% pana doktora Payera a jeho tým. Nebudou litovat.

1

Komentář (1)

hezký den :) prsa máte nádherná, přirozená.. můžu se zeptat, jaká je vaše výška a jaké máte implantáty? děkuji a gratuluji k super hrudníku :)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Navrácené sebevědomí (MUDr. Kufa)

Augmentaci jsem podstoupila dne 8.12.2014, operoval mne MUDr. Kufa. Jsem s výsledkem maximálně spokojená. Mám zase zpět své sebevědomí a prsa mi udělal MUDr. Kufa opravdu překrásná. Po operaci mne téměř nic nebolelo, pouze občas nepříjemné pocity,...

Číst dál
každému doporučuji!!!!!

Podstoupila jsem na klinice Laderma augmentaci prsů. Každému, kdo se rozhoduje kam jít, vřele doporučuji tuto kliniku, lidský, přátelsý přístup paní doktorky MuDr. Černé a celého týmu, hezké a útulné prostředí pro pooperační pobyt. Nemám co...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.