Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Plný dokolt a navíc perfektní a profesionální přístup MUDr. Payera a Premier Clinic

Už jsem po zákroku Stojí to za to
erit6176005
Vytvořeno: 30 čen 2019 · Aktualizace: 2 čec 2019

O lékaři

Premier Clinic Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Plný dokolt a navíc perfektní a profesionální přístup MUDr. Payera a Premier Clinic

Zkušenost

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat panu doktorovi Payerovi a celému týmu Premier Clinic za laskavý přístup. Přestože jsem měla alergii snad na všechno, anestezie proběhla naprosto bez problémů (speciálně tímto ještě děkuji panu doktorovi anesteziologovi!) , sestřičky byly velmi ochotné a pan doktor vše s úsměvem vysvětlil a povzbudil v případě obav. Velmi oceňuji i pooperační přístup, kdy jsem si nebyla jistá v případě jednoho prsu, zda hojení probíhá řádně (měla jsem zvrásněnou kůži od tejpu :-) ) a pak doktor mi na FB dotaz reagoval v pátek v deset večer téměř obratem a doporučil mi co dělat. Prsa se mi krásně hojí a nemůžu si je vynachválit. Pana doktora jsem si vybrala sama na základě toho, co jsem viděla v galerii a přečetla jsem si na netu a svého rozhodnutí absolutně nelituji a všem dámám a slečnám, které váhají a mají obavy doporučuji 100% pana doktora Payera a jeho tým. Nebudou litovat.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

woooxxy

·

· 2 čec 2019

hezký den :) prsa máte nádherná, přirozená.. můžu se zeptat, jaká je vaše výška a jaké máte implantáty? děkuji a gratuluji k super hrudníku :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.