Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hnisání rány

Uzivatel
4. 2. 2008 · Poslední odpověď: 22. 2. 2008

Dobrý večer, jsem 4 týdny po augmentaci, řez dvorcem. Před 3 dny jsem byla na kontrole u svého pana doktora s tím, že mi okolo vstřebatelných stehů místa začervenaly a trošku se stehy otevřely.Z nich unikal hnis. Pan doktor to zazelenal a stehy odstranil, ale nějak zvlážd' to neřešil. Ale nyní se mi rána ještě více otevřela a kyž jsem ji jemně zmáčla, hnis znovu odtíkal, ve větší míře, žlutozelený, trošku smrděl a po něm i trošku krve. Pan doktor je nyní hodně zaneprázdněn, proto prosím o radu tady. Doma mám fialku aneb genciánku, myslíte, že bych ji mohla na tyto rány použít? Obklady z heřmánkového čaje dosti nepomáhají. Místa jsou zmokvalá. Předem mnohokrát děkuji za odpovědi! Monika

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 6. 2. 2008
Proboha co je to za argument, že je Váš lékař zaneprázdněný!Okamžitě ho navštivte, Váš problém zcela určitě vyžaduje urgentní řešení!
MUDr.Jiří Ferra
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 5. 2. 2008
Milá Moniko,velmi těžko radit,když Vás nemůžeme vyšetřit.Obdivuji klid některých kolegů ,se kterým k takovéto věci přistupují.Vždytˇjste jeho klientka a mohlo by dojít k velmi ošklivé komplikaci...
Takže zatím zakupte řepíček lékařský,svařte ho jako čaj,nechte 15 min. odstát a tím ránu obkládejte a dožadujte se bez kompromisu kontroly u svého chirurga.Hodně štěstí dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 5. 2. 2008
Vážena Moniko, toto je poměrně závažná věc.Žádná zaneprázdněnost vašeho operatéra neomlouvá a já osobně se domnívám, že každý slušný lékař je povinen jakoukoliv komplikaci své operace kdykoliv řešit.Je velmi smutné, když tomu tak není- já jsem asi ze staré školy a tak se občas nestačím divit.
Zdraví Dr Svoboda
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 2. 2008
Jakékoliv podezření na infekci bych OPĚT hlásil svému operaterovi. Jeho zaneprázdněnost by měla být až na druhém místě. Měl by Vás vidět. Je možné že to zveličuji, neboť jsem to neviděl, ale každý správný plastický chirurg by se měl v souvislosti s implantátama bát infekce jak čert kříže. Jakmile se infekt dostane do prostoru, kde je cizí těleso - implantát - může dojít k Vaší velké osobní tragedii a pak už možná váš pan doktor nebude už tak zaneprázdněný - přijde o klienty. Bude -li na Vaše vyšetření přece jen nyní zaneprázdněn obraťte se na jiného kolegu. Jsou to Vaše prsa a zdraví Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 9. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi