4. 3. 2016 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Luxusní klinika v Brně !!! Doporučuji opravdu z vlastní zkušenosti

Luxusní klinika v Brně !!! Doporučuji opravdu z vlastní zkušenosti

Luxusní klinika v Brně a super lékaři. Pan doktor Pachman odvedl skvělou práci a splnil mi tak sen - mít krásná prsa. Po dvou dětech už to nebylo ono a v plavkách jsem se necítila úplně v pohodě.Při pohledu na jinou ženu s krásným dekoltem,jsem ztrácela seběvědomí čím dál víc. Dlouhou dobu jsem zvažovala,kam jít a jsem ráda,že jsem se rozhodla právě pro Medicom.Velmi příjemné prostředí a personál!Skvělý výsledek - prsa působí naprosto přirozeně. Mohu jen a jen doporučit,budete spokojené! :-)

Dobrý den, mohu se zeptat o kolik máte prsa zvětšená? Vypadají vážně úžasně! Jak dlouho jste po operaci?
Dobrý den, moc děkuji :-)<br />
Jsem druhý měsíc po zákroku. Pan doktor Pachman použil anatomické implantáty 375 ml pod sval. Celkové zvětšení o necelé dvě velikosti.
A můžu se zeptat, jaký profil? :)
OMG thsi black bra on you is fantastic! Not to mention breast ;)
Thank you :-)
Ano, můžu jen doporučit. Také jsem nedávno byla u pana doktora Pachmanna a jsem velmi spokojená. Můžu se zeptat, kde jste koupila tak krásnou krajkovou podprsenku?
Zdravím,podprsenka je z Lindexu :-)
Můžu se vás ještě zeptat,mam po stejném zakroku a jsu spokojená ale sem tam me prsa zabolí.Už jste skušela cvičit a nebo i zajít na solární? :-) A moc děkuji za odpověď,moc vám sluší ta podprsenka!!!
Cvičit až tak za měsíc možná za dva,nechci nic uspěchat. Solárko mám v plánu už tedˇ. Jizvičky přelepím náplastmi. :-) Jinak prsa mně už vůbec nebolí ,každý to máme s bolestivostí jinak. Záleží také na tom,jak dlouho jste po zákroku.
Děkuji moc,taky se na cvičení necítím.A solarko asi taky uz skusim.A jak se vám hojijou jizvy? Taky jste jedla vobenzim?Promiňte za takové otázky ale jsu moc zvědavá .Jinak jsu taky moc spokojená s panem doktorem Pachmanem,byl moc milí a super personál :-)
Jizvy jsou v pohodě. Masíruji 5x denně :-) Wobenzim jsem užívala necelé dva týdny po zákroku,moc mi pomohl. Když vím,moc ráda odpovím,nic se neděje :-)
Děkuji,jsu moc ráda za každou odpověď.Je to skvělé ze si může člověk pokecat snekem kdo má stejnéj zákrok.Uz spíte bez té stahovací podprsenky?Ja byla na zakroku 27.1.ale ještě sní spím zkouším se převálovat na bok ale spaní na břichu se tomu nevyrovná!!! :-) Děkuji za pokec a přeji vám hezký den :-) Katka
Já jsem byla na zákroku 19.ledna a s podprdou ještě spím a chodím přes den,pokud jsem doma. Říkala jsem tak do konce března a pak ji už sundám. :-) Hezký víkend.
Napodobně,ja ji taky furt nosím ale zkoušela jsem i jinou.Ještě počkám.Mějte se,pěknej víkend :-) :-) :-)

Velice sympatický profík

V červnu 2011 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora J. Hrbatého v ALC Zlín. Jsem velice spokojená jak s jeho přístupem ke mně tak s výsledkem operace. Pan doktor je profík, velice sympatický, trpělivě odpovídal na všechny mé dotazy. Byla...