Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krvácení z jizvy

fifi
31. 8. 2012 · Poslední odpověď: 26. 11. 2012

Dobrý den, před třemi dny jsem podstoupila operaci zvětšení prsou a včera jsem byla propuštěna domů, dnes ráno jsem si chtěla vyměnit ty ochranné polštářky a vydezinfikovat jizvy a když jsem jeden z těch polštářků pomalu sundávala z pravého prsa, tak mi z jizvy začala téci krev, ihned jsem polštářek přilepila zpátky a držela ho tam přitisknutý a krev přestala téci, teď nevím co s tím mám dělat, bojím se na to podívat znova a odnít polštářek. Své operatérce jsem už volala , ale momentálně není k dosažení. Prosím Vás o radu, co bych s tím teď měla dělat, bojím se, aby se mi tam něco nedostalo nebo aby se mi polštářek nepřilepil k rance. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika LLC
Olomouc . 26. 11. 2012
Dobrý den,
nemusíte se ničeho obávat.
Strhla jste si s krytím i kousek stroupku a proto došlo ke krvácení.Místo vydezinfikujte a znovu přelepte.Vše se zahojí a bude v pořádku. S pozdravem Smrčková -Klinika LLC Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
4. 9. 2012
Dobrý den,
žádnou paniku,nic se neděje,občas se stává,že ranka lehce krvácí a vytvoří se stroupek,nejedná se vyloženě o krvácení z rány,může to být jen po šití ranky.Nejlepším způsobem sejmutí gázy a předejití infekce je zakoupit malou lahvičku borové vody ( běžne prodejná v lékárně za 100kč) a pomalu polštářek polijte,poté se odmočí a zároveň bude ranka vydesinfikovaná.Nebude to pálit.Krásný den a ať se uleví sestřička Andrea
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi