Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení rtů pomocí botoxu "lip flip"

beautyholic
beautyholic
25. 1. 2019 · Poslední odpověď: 6. 2. 2019

Dobrý den,

tak už jste se dočkali, čecháčské "výplně" botoxem jsou téměř realita. Zajímalo by mne, jestli už někdo v Praze ovládá techniku lip flip, kdy se díky svalovému relaxantu mírně zvětší rty. Ráda bych kombinovanou metodu výplní i botoxu.

Poprosím lékaře, než začnete psát jak botox do této části obličeje nepatří, nechť nejprve trochu zapátrají na internetu, děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
tuto metodu jsem si vyzkoušela v zahraničí - a podobně jako mí zahraniční kolegové jsem ji také rychle opustila.
Výhody: snadnější aplikace (pro lékaře) + levnější cena (pro pacienta); vzhledem k nutnosti častější aplikace se však prodraží.
Nevýhody: efekt "evertovaného rtu" směrem dopředu není esteticky příznivý + vhodný pro každého; a protože výsledek u botulotoxinu (BTX) lze posoudit až za 3-5 dní, není tento způsob modelace rtu ideální.Pokud lékař dobře ovládá modelaci rtů výplní, (a používá vhodné výplně), je to geniální způsob( a individuální u každého pacienta); výsledek lékař vidí ihned, a konzultuje ho také ihned s pacientem, což u botulotoxinu možné není
Dále : efekt Lip Flip trvá 3-5 měsíců - u výplní 2 x déle
Pacienti po Lip Flip mají mj. (přechodně) potíž pít brčkem, pociťují dyskomfort aj.
Kombinaci s výplní už vůbec nepovažuji za dobrý nápad.
Má zkušenost a doporučení: novými speciálními výplněmi (vhodnými přímo pro rty) lze dosáhnout skvělého výsledku( na dobu kolem 1 roku); dop. tedy najít si lékaře, kteří se modelací rtů dlouhodobě zabývají a ovládají ji.
Zdravím
Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Body&Face clinique
Praha . 6. 2. 2019
Dobrý den, osobně jsem tuto metodu vyzkoušela ve Francii a nebyla jsem spokojená. je to přesně tak, jak píše MUDr. Záhořová, pociťovala jsem velký dyskomfort a navíc jsem s výsledkem nebyla vůbec spokojená a trval poměrně krátce. Vrátila jsem se k osvědčenému postupu modelace rtů výplní. Jedná se však o mou zkušenost, někdo může mít jinou.

Děkuji a přeji hezký den,
Mgr.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
PLATONOVA clinic
Praha . 31. 1. 2019
Dobrý den, v ČR a ti, co zde odpovidají jsou lékaři na špičkové úrovni s mnohaletými zkušenostmi. U nás pícháme i kombinace, ale ne vždy je to vhodné pro každého.
LC Flora, MUDr.Milana Řeháčková
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 11. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 3. 2017
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 2. 2013
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 11. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2023
Zvětšení rtů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 8. 2018
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2019
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi