Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lip lifting - zkrácení prostoru mezi pusou a nosem

Krajka
Krajka
1. 7. 2019 · Poslední odpověď: 2. 7. 2019

Dobrý den, dozvěděla jsem se o lip liftingu (zkrácení prostoru mezi nosem a pusou- zvětšení rtů). Zajímalo by mě, zda tato technika je pro mě vhodná, viz foto. Také by mě zajímalo, jestli by byl z jakéhokoliv důvodu problém piercing nad horním rtem, a zdali by po zákroku bylo možné piercing opět nosit. Moc děkuji za názory :)

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 7. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den ano Vy jste vhodný kandidát na lip lift .Piercing není překážkou.
Vaše Philtrum je delší a tímto zákrokem u Vás dojde i k lepší estetické proporci tváře díky zkrácení Philtra.
Rty se přirozeně zvětší.
Za esteticky ideální se považuje rozměr 1.5 cm od středu nosních dírek do středu rtu nebo 1.1 cm od středu mezi nosními dírkami do začátku červeně rtů
Pokud je Philtrum kratší i užší pěkně tvarované rty budou působit atraktivně
Když se podíváme na krásné tváře např. u modelek, mají krátké Philtrum - to je jeden ze znaků krásného, mladého obličeje.
U klientek , kterým není vidět poslední třetina horních zubů při běžném hovoru a Philtrum je delší rozhodně nedoporučujeme výplň rtů - dojde u nich efektu "kačeřích rtů" .
Pokud je Vaše Philtrum delší a při mírně otevřených ústech Vaše přední zuby nejsou vidět pak nedoporučujeme výplň rtů
Horní ret pak kvůli výplni už nemá kam uhnout, vystoupí před dolní ret a utvoří efekt kačeřích rtů

Zákrokem Lip Lift zkrátíme Philtrum a Vaše rty se přirozeně zvětší a vytvoří lehký estetický" rantlík" - linii červeně rtů , která je žádoucí.
Při Lip Liftu vedeme řez, který je schovaný v nosních dírkách , aby výsledná jizvy nebyla za nějaký čas vidět
Zákrok není náročný na rekonvalescenci počítejte s otokem pár dní po výkonu . Po týdnu je větší část otoku již vstřebána.
Za týden je třeba vytáhnout stehy

Pro lepší hojení po zákroku doporučujeme Homeopatika :
Arnica Montana a Staphysagria v ředění 15 C neb
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 1. 7. 2019
Dobrý den,
myslím, že zákrok by u Vás byl vhodný a s nošením piercingu nebude problém.
Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi