Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Klára Schwarzmannová

Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (10)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Klára Schwarzmannová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Klára Schwarzmannová již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Klára Schwarzmannová

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Klára Schwarzmannová působí již od roku 2010 ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, kde se věnuje plastické chirurgii. Zároveň je však také odbornou asistentkou na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Vystudovala 3. lékařskou fakultu UK, studium úspěšně zakončila v roce 2001. O 4 roky později, tedy v roce 2005, pak získala atestaci z oboru chirurgie, v roce 2014 pak získala atestaci z oboru plastická chirurgie.

Nutno zmínit, že je členkou několika odborných společností. Mezi ně patří Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, Česká společnost plastické chirurgie ČLS JEP, Společnost estetické chirurgie ČLS JEP, Česká společnost chirurgie ruky ČLS JEP, Česká chirurgická společnost a Česká lékařská komora.

Pravidelně se také ve svém oboru vzdělává – účastní se tuzemských i zahraničních konferencí. Zároveň se věnuje i publikační činnosti v odborných časopisech.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se specializuje na kompletní spektrum zákroků z oboru plastické chirurgie – včetně chirurgického řešení rozštěpů a mikrochirurgických rekonstrukčních výkonů.

Naše ordinace

Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady představuje nejstarší a zároveň i největší pracoviště plastické chirurgie v České republice. Poskytuje široké spektrum operací z oboru plastické chirurgie. Každý rok je zde realizováno více než 8000 operací.

Jak již bylo zmíněno, klinika se věnuje realizací zákroků z oboru plastické, estetické i rekonstrukční chirurgie. Probíhá zde léčba vrozených vad (např. obličejové rozštěpy, vady končetin), dále také například rekonstrukce prsu po odstranění pro nádor, traumatologie ruky a obličeje i estetická chirurgie.

Součástí kliniky je také několik ambulancí. Jedna z nich se zaměřuje na léčbu dospělých pacientů, druhá pak na léčbu dětí. Dále jsou zde provozovány speciální mimooborové ambulance (zaměření na maxilofaciální chirurgii, dále například genetická ambulance).

Klinika se nachází v pavilonu N místní nemocnice. Jistě dobrou zprávou pro mnohé řidiče je fakt, že blízko této budovy se nacházejí hned 2 parkoviště.

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chirurgická rekonstrukce obličeje

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Šrobárova 50
100 34 Praha
Praha 10
Česká republika