MUDr. Iva Obstová - MEDICOM Clinic

(21 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5135563166
MUDr. Iva Obstová - MEDICOM Clinic
(21 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Iva Obstová je specialistkou v oboru korektivní dermatologie působící od roku 2016 na klinice MEDICOM. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor všeobecné lékařství. Následně pak získala I. a II.atestaci v oboru dermatovenerologie, na které navázala nástavbovou atestací v oboru korektivní dermatologie. Je držitelkou množství certifikátů, mezi něž patří certifikát pro aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, pro práci s lasery, pro mezoterapii a plazmaterapii, aplikaci mezonití a ošetření chemickým peelingem. Svou dermatologickou praxi získala na kožním oddělení Šumperk, kde působila do roku 1995. Následných jedenáct let strávila na Dermatovenerologická klinice FNKV, kde působila jako sekundární lékař se zaměřením na fototerapii a v rámci dermato-onkologického týmu. Po stejnou dobu byla odborným asistentem na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Svou praxi z oboru korektivní dermatologie pak absolvovala ve třech zařízeních: Ústav estetické medicíny, Centrum laserové estetiky a Esthesia, kde působí dosud. Je členkou České lékařské komory, České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a dalších. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Iva Obstová se na klinice MEDICOM specializuje na aplikaci botulotoxinu, ošetření cévním laserem Vbeam, plazmaterapii a na ošetření přístrojem Elōs. Ráda pracuje s moderními přístroji, ale nejvíce radosti na obou stranách vyvolají procedury, kde je efekt viditelný již při odchodu klienta z ordinace, například výplně kyselinou hyaluronovou. Lékařka věří, že pro výsledný efekt ošetření a také pro spokojenost na obou stranách je nutné prodiskutovat s klientem varianty řešení jeho problému, výhody a nevýhody. Snaží se poctivě doporučit nejvhodnější postup podle svých zkušeností. Konzultace probíhají v klidném prostředí ordinace, kdy s klientem probírá možnosti řešení jeho problému, pro a proti jednotlivých ošetření, a to tak, aby jednotlivým procedurám co nejlépe porozuměl a mohl se sám rozhodnout o podstoupení určitého zákroku.

Naše ordinace

Na klinice MEDICOM se můžete kromě MUDr. Iva Obstové svěřit do rukou dalších profesionálů ve svém oboru. Do lékařského týmu zde patří mimo jiné:

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna
  • MUDr. Michal Puls, CSc.
  • MUDr. Peter Ondrejka
  • Prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.
  • MUDr. Martin Fiala
  • MUDr. Markéta Majerová

MEDICOM Clinic

MEDICOM Clinic se vyznačuje příjemným, klidným a čistým prostředím, vstřícnou atmosférou, sympatickým, usměvavým a komunikativním personálem. Tato klinika je vyhlášená svým individuálním přístupem a nadstandardní péčí poskytovanou týmem profesionálních lékařů s mnohaletými zkušenostmi.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Recenze (21)

5.0
21 Recenzí · 100 % doporučuje
Korekce jizev

Mockrát děkuji za péči, paní doktorka Obstová je velice příjemná a profesionální, stejně jako celý personál! ❤️ Dostala jsem na vás doporučení od kamarádky a určitě doporučím jiným!

Laserová dermatologie

Byla jsem 2x u paní doktorky Obstové a ráda přijdu znovu. Paní doktorka má skvělý přístup a zákroky s ní probíhaly zcela v pořádku.

Dekuji ,byla jsem spokojena s přístupem a výsledkem zákroku.

Byla jsem spokojena a citila jsem se u Vas dobre, pristup lekaru i sestricek je vstricny a vrely 🙂.. profesionalni a precizni zakrok..dekuji.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Botox výplň čela a glabely v 36 letech

Paní doktorku jsem navštívila kvůli mému přání zmírnit vrásky na čele a mezi obočím. Rozhodly jsme pro botox, jelikož předchozí výplň kyselinou na jiném pracovišti nebyla účinná. Paní doktorka je velmi profesionální, ale zároveň lidská, sympatická....

Číst dál
Dermatologie - vrásky

Děkuji paní doktorce za profesionální nejen lékařský, ale i psychologický přístup, ochotně mi vysvětlila, co s kterými vráskami lze a nelze "udělat" a navrhla vhodný postup. Kliniku MEDICOM mi doporučila snacha, která zde podstoupila úpravu...

Číst dál

Obrázky (4)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.